Léto je v plném proudu a s ním i vodní radovánky. Snad všichni máme toto období nejraději, poněvadž si můžeme s našimi drobečky užít spoustu legrace právě ve vodě při koupání. Navíc voda děti příjemně osvěží a zrelaxuje.

Pokud se tedy chystáte s Vaší rodinou na koupaliště, nebo kamkoliv k vodě, určitě oceníte nové plenky pro malé děti, které fungují zároveň jako plavečky!
Společnost Kimberly-Clark uvedla na český trh unikátní produkt pro děti, které ještě neumějí spolehlivě používat nočník, potřebují plenku, i když si hrají u vody, nebo plavou.

Huggies® Little Swimmers jsou speciální plenky, které ve vodě nenasáknou, dobře chrání a navíc vypadají jako pěkné plavky.
Dokážete si představit, jak nepříjemnou situaci by dokázal způsobit špinavý zadeček třeba v krytém bazénu nebo u vody na koupališti. Hugggies® Little Swimmers nenasáknou jako obyčejné plenky a stále plní svou funkci.

Běžné jednorázové plenky nasáknou při koupání litry vody, výrazně zvětšují svůj objem i hmotnost a omezují tak pohyb dítěte.
Speciální plenky Huggies® Little Swimmers do vody mají pružné elastické boky pro pohodlné oblékání. Absorpční materiál pohlcuje tekutinu, ale nenasákne vodu a objem se tím nezvětší jako u obyčejné plenky. Elastické boční zábrany nepropustí tekutinu ven.

Tyto plenky nejsou určeny jen pro dny horka u bazénu. Můžete je využít i v chladnějších dnech, kdy se svou ratolestí budete navštěvovat kurzy plavání pro nejmenší.
Kurzy jsou pořádány pro děti již od 6 měsíců.

Více informací najdete na www.huggiesclub.cz