Možná si říkáte, že plážový outfit musí tvořit jen plavky, ale to je omyl. Ne každý se chce na procházce kolem pobřeží nebo pláže vystavovat jen v plavkách. Navíc v restauraci, kam půjdete na oběd, ocení, že jste vkusní a nepřijdete tam jen v plavkách. Nesluší se to ani v resortech, tak na to myslete. Navíc, když se spálíte, budete ještě rádi, že přes sebe něco máte.

6487057cdeedbobrazek.png
Foto: Shutterstock

Bílá tunika a slaměný klobouk
V prvním outfitu jsme vsadili na naturální světlé barvy. Základem je bílá vzdušná tunika (Marc O'Polo, 2 690 Kč), která zakryje, co potřebujete a nebude vám v ní horko. Obecně bílá barva je vhodná, protože nepřitahuje tolik slunce a vypadá parádně na opálené kůži. Doporučujeme zvolit klidně o dvě čísla větší velikost, než máte. Co se týká plavek, můžete zvolit jakoukoliv barvu, protože to, že jsou plavky vidět pod tunikou, vůbec nevadí. Jestli o to ale nestojíte, zvolte opět světlou barvu, my jsme vybrali kvalitní plavky z Le Chaton (vršek 3 030 Kč, spodek 1 510 Kč). Samozřejmostí je i pokrývka hlavy a my jsme zvolili klasický nadčasový slamák s černým lemem (Reserved, 699 Kč). Na nohy ještě bílé pantoflíčky značky Even&Odd za 600 Kč a můžete vyrazit. Na plážové nezbytnosti se vám bude hodit macramé kabelka  (OYSHO, 1 299 Kč).

648831d1d4d43obrazek.png
Foto: Se souhlasem Marc O'Polo, Le Chaton, Reserved, Reserved, OYSHO

Ukažte se v trendy barvách
Pokud milujete barvy a řídíte se trendy, tenhle outfit bude něco pro vás. Letos je hitem kombinace růžové a oranžové a těmito barvami jsme se inspirovali u vytváření outfitu číslo dva. Základem jsou zajímavě řešené jednodílné plavky v oranžové barvě (Rivalenti, 649 Kč). Jejich výhodou je to, že mohou sloužit jako top, ke kterému jen obléknete vzdušné plážové kalhoty (Pinko, 4 399 K4) a obujete pohodlné podpatky (Deichmann, 999 Kč). Uznáváme, že na pláž to asi nebude nejvhodnější obuv, ale pokud budete třeba u bazénu, pro někoho to může být ta pravá volba. V opačném případě jděte do plochých pantoflí, ve kterých vám nebude vadit chodit ani v písku (Deichmann, 699 Kč). Na oči ještě kvalitní brýle (Ray-Ban, Lentiamo, 2 383), do ruky kromě velké plážové tašky ještě malou kabelku (Deezee, eobuv, 539 Kč) na nezbytnosti a může se jít k vodě.

6486fa2d69ca5obrazek.png
Foto: Se souhlasem Rivalenti, Pinko, Deichmann, Lentiamo, Deezee, eobuv, Ray-Ban

Květy a balijský styl
Už několikátou sezónu bude v kurzu balijská móda, která je hravá a plná květů. Květované jsme vybrali dvoudílné plavky od značky Relleciga (vršek 669 Kč, spodek 529 Kč), přes které jsme přehodili pareo v khaki barvě, které si můžete uvázat jako šaty nebo třeba jako sukni (LASCANA, Zalando, 310 Kč). I k tomuto outfitu jsme přidali pro Bali typickou slaměnou kabelku (ZOOT, 951 Kč) a na nohy espadrilky (eobuv, 419 Kč). Na sepnutí vlasů se bude hodit skřipec do vlasů ve tvaru květu (SHEIN, 30 Kč) a na ruku mušličkový náramek (bizuterie-top, 159 Kč).

6486fd069c6f8obrazek.png
Foto: Se souhlasem Relleciga, LASCANA, Zalando, ZOOT, eobuv, SHEIN, bizuterie-top

Zdroj: autorka článku, e-shopy

Čtěte také:

Reklama