Jsou lidé, kteří musí mít všechno „tip ťop“. Znám jich dost. Pokud dělají nějaký sport, chtějí mít všechno sladěné. Příklad: Když červené kolo, tak červená helma, k tomu do barvy cyklogatě, cyklotriko, cyklorukavičky, cyklolahev a já nevím, co ještě. Někdo je prostě ulítlý na doplňky a nikdy by se nesnížil ke kompromisu.

Je tady léto (i když, zdá se, poněkud nešťastné) a doba koupání, cachtání, ráchání, potápění, no prostě vodních radovánek. Teoreticky bychom si mohly vystačit s plavkami, ale ještě potřebujeme přinejmenším ručník nebo osušku, lehátko či podložku, sluneční brýle, pareo nebo nějaký přehoz přes bůčky… jéje, to nám to přibývá, a to všechno musíme do něčeho nacpat – tudíž plážovou tašku.

dopln

No jasně, že se vůbec nic nestane, když si nezbytné věci na pláž sbalíme do obyčejného batohu. Také jsem to tak dělala, když jsem byla s kamarádkou a dětmi u moře. Na pláž jsme to měly docela pěkný kousek. Vzdušnou čarou co by kamenem dohodil, takových tři sta metrů, jak psal průvodce. Ale copak jsme měly křídla? Navíc jsme se nechtěly placatit na přecpaném lidu v ohlušujícím rytmu techna. Chtěly jsme pěkně tichý plácek bez páchnoucích odpadků, vřískajících dětí a obtížných prodejců čehokoliv. A tak nám nezbývalo než si brzy ráno pěkně spakovat jídlo, pití, hračky, knížky, krémy, ručníky... narvat to do batohů, ověsit se lehátky a slunečníky a jako soumaři se táhnout k vodě. Nějaké plážotašky? Pche.

Ale teď, když už nám děti odrostly a vyrážíme jen samy, můžeme klidně honit vodu s plážovými doplňky. Můžeme si dát tu práci a sladit všechno dohromady. A proč ne? Sice nám to lepší dovolenou nezaručí, ale oko potěší, a to je také milé, že?

Co a za kolik se dá koupit u nás? Chcete tip?

hh

Klobouk – 299Kč

zz

Taška – 399Kč

hh

Tunika – 1049 Kč

jjj

Pareo – 399 Kč

hh

Plavky – 695 Kč, Kšilt – 275 Kč

Potrpíte si na plážové doplňky? Co vám musí ladit a nad čím mávnete rukou rukou? Bez čeho se na pláži neobejdete? Který doplněk považujete za nejužitečnější?

Reklama