Léto v té nejkrásnější podobě

Tento týden začíná pro Vaši rodinu léto. Ať už se těšíte na jednodílné plavky, vzájemně kombinovatelné bikinové podprsenky a kalhotky nebo módu na pláž - naše nabídka pro opravdové milovníky slunce doslova oslní svou rozmanitostí. Prostě letní balíček all inclusive, který má i z kvalitativního hlediska co nabídnout: ochrana proti UV záření UPF 50+ podle australského standardu, důkladné zhotovení v Itálii a vlákno Xtra Life LYCRA®, které dlouho vydrží a nevybledne na slunci ani v chlórované vodě. Zahájení prodeje v týdnu od 25. dubna 2011 v síti obchodů Tchibo a v prodejních místech obchodních řetězců a také v e-shopu www.tchibo.cz již od 20.4.2011.

Bikini

tchibo- Autentický džínový vzhled. Kalhotky s ozdobnými nýty, ozdobnými zásuvnými kapsami a ozdobnými poutky na opasek. Podprsenka s vyjímatelnými měkkými košíčky, zavazuje se na zádech a za krkem.
- Protože jsou plavky vystavovány obzvlášť silné zátěži, klademe u této kolekce zvláštní důraz na kvalitu. Funkční vlákno Xtra Life LYCRAA®, maximální ochranný faktor UPF 50+ podle australského standardu a kvalitní zhotovení v Itálii má zajistit, že Vám modely z této kolekce budou slušet velmi dlouho.
- Cena za dva díly: asi 500 Kč

Tunika

tchibo- Lehký průsvitný materiál. S opaskem na zavazování.
- Mírně rozšířená do A. Modrá s květinovým potiskem.
- Cena: asi 400 Kč

Plátěná plážová taška

tchibo- Z čisté bavlny. Zesílení dno. Šňůrová ucha. Vnitřní kapsa na zip. 100% bavlna. Červeno-bílý proužek s našitou modrou hvězdicí.
- Cena: asi 250 Kč

Dámské žabky

tchibo- S protiskluzovou podrážkou. Měkké bavlněné řemínky pro příjemné nošení. Ve dvou barevných provedeních.
- Cena za pár: asi 200 Kč

Užitečné informace

Tchibo je jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců a čtvrtým největším výrobcem kávy na světě. Tchibo je vedoucí firmou na trhu kávy na mnoha evropských trzích včetně ČR a je oblíbené i pro svoje kvalitní výrobky s nápaditými detaily za skvělé ceny. Prodej spotřebního zboží je založen na myšlence týdně nové inspirace na stále nová témata pod mottem „Tchibo. Dát to nejlepší“. Každý týden je uvedena nová kolekce asi 30ti výrobků zaměřených na nové téma ve výborném poměru ceny a kvality. Témata se v průběhu roku střídají a postupně zahrnují všechny oblasti: od kuchyně přes módu, sport, elektroniku, hračky, šperky až po zahradu. Kolekce jsou limitované a prodávají se vždy pouze do vyprodání zásob nebo omezenou dobu. Vedle těchto týdně nových limitovaných kolekcí nedávno Tchibo uvedlo designovou kolekci výrobků pro kávový požitek, která je spolu s kávou součástí stálé nabídky sítě obchodů Tchibo .

Spotřební zboží společnosti Tchibo navrhuje tým, složený z odborníků z oblasti vývoje, kvality a obchodu. Kvalita a design hraje u firmy Tchibo stále větší roli. Již několik let navrhuje Tchibo technické výrobky ve spolupráci s italským Istituto Europeo di Design a uvádí exkluzivní kolekce výrobků, navržených uznávanými designéry Sirem Terencem Conranem a jeho synem Sebastianem. Tchibo se také dlouhodobě angažuje v iniciativě „Cotton made in Africa“, zaměřené na dlouhodobé zlepšení životní úrovně konkrétních afrických malopěstitelů i k ochraně životního prostředí. Od září 2009 zařazuje Tchibo také oblečení se symbolem „Perfect Fit“ - jednotlivé velikosti s dokonale padnoucími střihy místo obvyklých „dvojvelikostí“. Tchibo rovněž spolupracuje se samotnými zákazníky, kteří přispívají svými náměty na nové výrobky prostřednictvím platformy www.tchibo-ideas.de. Zajímavé výrobky, vzešlé z této spolupráce, se již dostávají do prodejní sítě.

Tchibo Praha se opakovaně umístilo v žebříčku TOP pěti nejoblíbenějších zaměstnavatelů ČR v kategorii Velké společnosti, oceněných nezávislou studií „Best Employers Česká republika“.

Reklama