Beckiland, zábavní rodinné centrum, opravdu jede! Děti společně s jejich rodiči tam chodí řádit, dovádět, slavit svoje narozeniny, je tam spousta akcí a jedna z nich – výstava PLAZI SVĚTA, se opravdu nedá přehlídnout. Vše začalo 23. 3. a potrvá do 25. 4. 2007.

Je to velkolepá výstava, která prezentuje ty nejzajímavější a nejhezčí plazy, obojživelníky a hmyz z 5 kontinentů světa. Je zde více než 300 exemplářů, jako jsou krajta, anakonda, kobra, kajman, leguán, varan, škorpión, sklípkan, želva, chameleón atd. ve více než 100 teráriích rozdílné velikosti a rozdílného prostředí (např. tropický prales, australská buš nebo africká step).

 

Pestrost a rozmanitost bizarních plazů si máte možnost vychutnat na vlastní kůži. Tyto plazy je možno nejen vidět a obdivovat, máte možnost je zažít! Pod vedením hadího experta Petera Rietha, který je známý také jako našeptávač hadů a který je zoologickým vedoucím této akce, můžete 2x denně shlédnout exotickou show. Demonstruje v živém vystoupení chování plazů a nechá udivené publikum stát se součástí velkolepé show. Hadi obřích rozměrů a bizarní ještěři se stanou v jeho rukách domácími mazlíčky, kteří se také rádi nechají hladit od dětí. K výstavě dále patří rozsáhlá dekorace džungle, jako jsou palmy, keře a bambusy, světelné a mlhové efekty a zvuky z divokého pralesa.

O tuto akci je velký zájem jak z řad veřejnosti, tak z řad základních škol a mateřských školek, pro které jsou speciálně vyhrazena některá dopoledne během pracovního týdne.

 

VELIKONOCE, JAK  MAJÍ  BÝT

 

Velikonoce se blíží a tak mnoho žen, dívek a holčiček se již brzo začne připravovat na malování vajíček, péct velikonoční mazance a beránky. Někdo má jaro a Velikonoce spojeny s velkým jarním úklidem. Abyste nepodlehli tomuto tlaku, přijďte si vychutnat příjemnou velikonoční atmosféru do Beckilandu, kde jsme připravili pro děti na čtvrtek 5. a pátek 6. 4.,  kdy mají děti prázdniny, spoustu vajíček, která si děti budou moci pomalovat či ozdobit nálepkami podle svého vkusu. Pro rozptýlení si děti mohou odskočit zařádit a zadovádět na atrakce nebo si dát chutné občerstvení v našem bistru. Nazdobená vajíčka si děti samozřejmě mohou odnést domů, a k tomu dostanou děti pomlázku, aby byly na Velikonoce dostatečně připravené.

 

Více se o této akci dozvíte na stránkách http://www.beckiland.cz, kde najdete vše o úžasném dětském světě zvaném BECKILAND!

 

O vstupenky soutěžte ZDE   

 

Reklama