Italky otrávené vyzývavými a oplzlými pohledy mužů na plážích si konečně mohou vydechnout. Otevřeli jim totiž na pobřeží Jaderského moře pláž, u jejíhož vstupu je napsáno: Žádní muži! Kus písku na pobřeží u města Riccione je nepřístupným místem nejen pro pány, ale ženy tady nesmí otravovat ani děti.

"Není jim sem vstup přímo zakázán, ale nejsou zde vítáni, protože ženy tady musejí dělat své věci: drbat, plkat o ženských záležitostech jako líčení," tvrdí majitel pláže Fausto Ravaglia.

 

"Pro mnoho žen, které se chtějí opalovat nahoře bez, je skvělou výhodou, že tam nejsou kolem žádní muži, protože muži většinou nejdou pryč a pořád na vás civí," s nadšením tvrdí Giulia Martiniová, která pláž s přítelkyněmi využívá. Společně tady cvičí aerobik, sportují a vzájemně si natírají záda bez obav, že v tom bude sexuální podtext.

"Myslím, že je to velmi hloupé. Muži a ženy by měli být vždycky promícháni. Na druhou stranu, pro co jiného na této planetě jsme?" odsoudil projekt častý návštěvník pláží Franco Stroppiani.


Pláž bez chlapů? Nuda...

 Před kým by se člověk předváděl? Pro koho zatahoval břicho?