Děkujeme za skvělý příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Pinokio a popisuje zážitek, jak potkala svého bývalého kolegu z práce. Určitě se dobře pobavíte

Dobrý den, posílám příspěvek k tématu Pánské plavky.

Bylo parné léto a dcera Anna mě přemluvila k návštěvě městského bazénu, neboť náš zahradní bazén jí přestával stačit. Moc se mi nechtělo, zase tam bude vyvalené celé město a místní drbny budou drbat a drbat. Ale co, Anička tam bude mít kamarádky a já budu fungovat pouze jako dozor a nebudu muset 2 hodiny v kuse hrát kanastu, oblíbenou to hru mé dcery.

Před bazénem jsme potkaly mého bývalého kolegu z práce Miloše. Byl nadšený, že nás vidí a zeptal se, jestli se může připojit. Nic zlého netuše, v klidu jsem přitakala a těšila se, že mi čas uteče rychleji. S Aničkou jsme se šly převléct do kabinky, a pak čekaly na Miloše.

Sotva vyšel z kabinky, blesklo mi hlavou: „Panebože,to snad ne!“ Když jsem ho vídávala oblečeného, nepřišlo mi, jak je hubený a zrzavý. Ale to by se dalo ještě snést. Ale milý Milošek nejen, že byl hubený, extra bledý, samé pihy, extrémně ochlupený, ten blb si vzal růžová tanga jako plavky. Vzadku měl jen šňůrku, která nebyla ani vidět. Jeho bledý a chlupatý zadek zářil na míle daleko.

Anička to nevydržela a reději zmizela za kamarádkami. Já jsem se modlila, aby si sedl a ani se nehl. Ptal se mě sice, co říkám na jeho plavky, ale já zbaběle jenom špitla, že na naše maloměsto jsou moc odvážné.

Jenom co se Anička vydováděla, nenápadně jsme se vytratily domů. Naštěstí si toho nevšiml, protože zrovna obcházel bazén, prý aby někoho sbalil.

A tak vzkazuji všem chlapům: tanga si chlapci nechávejte, prosím, na doma a noste normální plavky.

Děkuji, děkuji

Pinokio

Úplně živě si to představuji. To musel být pohled

A co vy, milé ženy-in? Máte také nějaký zážitek z koupaliště? Už vás nějaký muž šokoval svými plavkami? Máte stejný názor na pánská tanga jako Pinokio? Nebo se vám líbí? Který chlap si je podle vás může dovolit? Že by ten váš? O tom nám musíte napsat.

Své příspěvky na téma Pánské plavky posílejte na adresu redakce@zena-in.cz

 

Reklama