5d14ab0030223obrazek.png
Je to vlastně hrozně jednoduché, u vody vám bude ke štěstí stačit opravdu málo – ty správné plavky, které budou lahodit oku i vaší postavě, jednoduché a lehké boty na pláž, sukni, šaty, kimono nebo šortky, ať můžete beztrestně k baru, slaměnou tašku a šik pokrývku hlavy, protože o úžeh nikdo na dovolené nestojí.

Vybraly jsme pro vás to nejlepší, tak, aby si vybrala milovnice sexy outfitů, minimalistka, ale i ta největší sporťačka.

Plavky, plavky a zase plavky
5d14af2d0b4a1obrazek.png

Léto bez plavek, to by snad ani nebylo možné. A víte, co je letos opravdu výhra? Že si vyberou i ty z vás, pro které je nákup tohoto módního kousku za trest. Tuto sezonu totiž frčí plavky jednodílné a u dvojdílných jsou hitem kalhotky s vysokým pasem. A to by bylo, aby se v takových střizích neschovaly i ty největší nedokonalosti!

Nás jednodílné plavky opravdu baví, dají se totiž tahat i mimo pláž či bazén.

Nesmrtelné žabky a trendy pantofle
5d149caaaea68obrazek.png

Žabky na pláž jsou už takovou nestárnoucí klasikou. Ty nikdy nic nezkazí. Pokud se tedy vražedně nezařezávají mezi prsty a nezpůsobují bolest místo parády.
Chcete-li jít ale s trendy, vsaďte na gumové sportovní pantofle, anebo elegantní jemné pantoflíčky, v nichž můžete později vyrazit i na večerní procházku po letovisku.

Na pláž i do baru stylově
5d14ae8f463caobrazek.png

Je samozřejmé, že k vodě nevyrazíte rovnou v plavkách. Pokud tedy chcete, aby vám to opravdu slušelo a nechcete si brát „obyčejné“ tričko a šortky, vsaďte na vzdušné kimono, které můžete nechat volně splývat kolem těla, nebo si jej přepásáte a rázem máte super šaty. Chybu neuděláte ani v sárongu nebo jiném typu sukně. A přeci jen, preferujete-li kraťásky, nechte doma ty sportovní a raději oblékněte nějaké s exotickým vzorem nebo takové, co vám budou zkrátka a dobře perfektně evokovat letní dovolenou.

Must-have: proutěná taška
5d149d430adfeobrazek.png

Vy ji ještě nemáte? Chyba! Slaměná taška vám letos nesmí chybět. A to hned z několika důvodů, je opravdu in, unosíte jí nejen na dovolené, ale klidně i ve městě, kdy do ní nacpete počítač, diář a večer třeba i nákup. Slaměné tašky a kabelky vás budou bavit a dají tu správnou tečku i tomu nejnudnějšímu outfitu.

Mějte pod čepicí
5d14ade7cf775obrazek.png

V létě vám to musí slušet, ale hlavně musíte sebe a své zdraví chránit před ostrými paprsky a horkem. A tak nasaďte klobouk, kšiltovku nebo alespoň kšilt! Není to žádná ostuda, ale parádní letní doplněk, který se hodí nejen k samotným plavkám, ale klidně i ke zmíněnému kimonu nebo sárongu.

Také si přečtěte:

Reklama