Léto je za dveřmi a je nejvyšší čas zkontrolovat stav našich plavek. Možná už jste je letos oblékla a zhrozila se. Nějak se srazily, vybledly, zpuchřely, nebo vám dokonce přestaly slušet? Je na čase pořídit si nové.

plavky

Ale jak si vybrat z takového množství, jak se orientovat, jak se rozhodnout? Odhalit se v dvoudílných bikinách, nebo se tak trochu schovat v plavkách jednodílných? Oboje mají něco do sebe. Dnes omrkneme plavky v celku a zítra bikiny, co říkáte?

Plavky v celku se hodí ke sportovním účelům, vybírají si je spíš ženy plnějších postav a staršího věku. Ale to neznamená, že by nemohly být sexy.

Jaké jsou výhody jednodílných plavek?

plavky

Schovají špíčky a celulitidu na břiše. Některé typy dokážou zpevnit a vytvarovat postavu. Volba správného vzoru a střihu vás dokáže zeštíhlit. Přidáním parea máte plážové šaty. Nespadnou vám, když skočíte do vody. I jednodílné plavky mohou být zatraceně sexy!

Jaké mají nevýhody?

Partie pod plavkami si neopálíte. Trvá jim déle, než uschnou. Hůře se vybírají. Když vyhovují partiím zadku a boků, nemusí sedět v prsou. A naopak.

plavky

Jaké jsou nejvíc in?

plavky

Na jedno rameno

Jsou rafinované a sexy a poutají pozornost k horní polovině těla. Hodí se pro ženy s menším a pevným poprsím.

Řasené.

Tyto plavky jsou většinou dvouvrstvé, takže dobře drží a tvarují postavu. Řasení rafinovaně zakryje nerovnosti těla, jako jsou tukové faldy, povadlá kůže nebo celulitida.

plavky

Zavazované za krk

Tento druh plavek je velmi slušivý a hodí se takřka ke každé postavě. Dokáže ji zeštíhlit, prodloužit krk, zvýraznit ramena a upozornit na sexy žlábek mezi ňadry.

Rovný dekolt

Tyto plavky většinou mívají vyztužené košíčky a jejich ramínka se dají odepínat. Dělají dojem korzetu a jsou velmi sexy. Hodí se pro ženy s pěknými rameny a pevnými ňadry.

plavky

Reklama