Firma Triumph Int. připravila i v letošním létě pro své zákazníky nepřeberné množství modelů plavek v

 odvážných barevných kombinacích a střihových variacích.

Květinové vzory, bud´ ve formě drobných kytiček, jako kontrastní aplikace, velké pestré květy v hippie stylu nebo jako ústřední motiv modelu se prolínají celou kolekcí.

In jsou letos také proužky. Triumph Int. prezentuje dvoudílné retro modely s proužkovanou podprsenkou s kosticemi i bez a proužkovaným úzkým pásečkem na nízkých kalhotkách nebo bokovkách.

Nutným módním doplňkem k letnímu opálení jsou jasná oranžová, žlutá, tyrkysová, bílá nebo fuchsiová. V letošní kolekci jsou zmiňované barvy také doplněny proužky, veselými pestrobarevnými vzorky a korálky nebo kombinované s průhlednou síťovinou. Tyto série sestávají z extrémně nízkých kalhotek, stringů, ale i jednodílných modelů s kosticemi a „boxerek“ ve stejně zářivých barvách pro pány.

Svoje oblíbené kousky si samozřejmě najdou i ti, kteří dávají přednost jednoduchým hladkým či sportovním plavkám.

Triumph Int. nezapomněl ani na ženy, které potřebují korigovat svou postavu. Ty si mohou k novým plavkám pořídit také pareo k zakrytí problematických partií.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Součástí kolekce je také elegantní série pro náročnou ženu v klasické černé s bílým vzorem, ale i zářivé fuchsiové.  Modely této série mají push-up podprsenky a jsou doplněny dlouhou elegantní sukní, kterou si můžete obléknout třeba na plážovou party.

Absolutní novinkou firmy Triumph Int. je program Mix 2 Match. V něm si můžete vybrat z množství modelů kalhotek a podprsenek různých střihů a široké palety barev a vzorů a libovolně je zkombinovat. V nabídce je například letos módní růžová, klasická černá a červená s kontrastním lemováním, oblíbené vichy-káro v modré, růžové a černobílé nebo letní vzor s motivy palem.

Více inspirace k letošní kolekci najdete také na www.triumph.com.

Reklama