Dnešek věnujeme plavkám, a tak byste mi asi neodpustily, kdybych vám nepřipravila alespoň malou módní přehlídku. Vybrala jsem vám modely pro různé typy postav, včetně plavek těhotenských.

Pro plnoštíhlé a zralé ženy

Ani tyto ženy se nemusí cítit ochuzené při výběru dvoudílných plavek. Plavky pro jejich postavy kladou důraz na propracovaný střih a pevný materiál, který udrží proporce na svých místech. Košíčky mají více uzavřený střih. Výška kalhotek se dá nastavit pomocí ohrnutí horního lemu nebo řasení na nohavičkách díky šňůrkám. Důležitou roli hrají podšívky, které zpevní bříško a další problematické partie.

Vzory plavek jsou inspirovány tropickými květinami, námořnickou módou, barvy jsou spíš v tmavých tónech, nebo výrazných kontrastech.

Foto: Fantazie, Elomi Bra Expert

Štíhlé ženy s plným poprsím

Řeknete si, že je to přímo ideální postava, ale některé ženy s mohutnějším a těžším poprsím mají problém s jeho udržením na místě. Jim nejlépe poslouží plavky s podprsenkou typu „longane“, která zabezpečí lepší oporu poprsí, má širší obvod pod prsy, širší ramínka, a nikdy se nezařízne do těla. Vzory těchto plavek mají mladistvý sportovní šmrnc inspirovaný surfařským stylem.

Foto: Freya Bra Expert

Plavky pro budoucí maminky

I v období očekávání miminka se mnohé ženy nevzdávají potěšení z plavání a slunění a chtějí se líbit. Záleží už jen na odvaze, kolik ze svého těla a rostoucího bříška chtějí ukázat. Ty odvážnější si můžou dovolit speciálně střižené bikiny, které mohou doplnit šátky, krátkými sukénkami a tunikami.

Foto: Pietro Brunelli

Čtěte také:

Reklama