píše naše čtenářka Andrea a připojuje se k vyznavačkám koupání bez plavek. Říká, že je to mnohem lepší, svobodnější a ještě k tomu levnější

Milé ženy-in a redakce. Původně jsem si říkala, že k tomuto tématu nemám co napsat, protože plavky vlastně nepotřebuji. Ale jak jsem se dočetla v diskuzi pod článkem, nejsem sama, která vyhledává raději koupání bez plavek.

Ne že bych cíleně chodila na nudistické pláže. U nás už vůbec ne, protože je tady spousta čumilů. Pokud to ale jde, jezdím na nuda pláže v cizině, neboť jen tam si můžu užít soukromí. Tam si vás prostě nikdo nevšímá, nepozoruje a pokud už tam člověk na takovou pláž jde, zachovává dekorum.

Jinak mám krásnou zahradu s vysokým živým plotem, takže tam není odnikud vidět a koupu se v bazénu. Je sice malý, ale na těch pár temp mi bohatě stačí. Kromě toho nemusíte řešit, co s mokrými plavkami, které jsou na těle velmi nepříjemné.

Jak už jsem tady dnes četla, není nad koupání bez plavek. Ten pocit volnosti je k nezaplacení. Takže já vlastně ušetřím.

A postava? Tu naštěstí zatím moc řešit nemusím, jsem spokojená. A když tak „pozoruji“ naháče kolem sebe, nikdo to neřeší. Každý nějak vypadáme, a když se s tím smíříme, jsme mnohem šťastnější.

Přeji všem krásné léto

Andrea

Milá Andreo, musím vám dát zapravdu, koupání bez plavek je nesrovnatelně příjemnější, ale už nemám odvahu se někde vystavovat nahá

Text nebyl redakčně upraven

Reklama