Po příspěvku mé ženy se zcela dobrovolně svěřila s tím, jak to má se sportovními přenosy i naše nová redaktorka Alexandra Stušková. Nejdrív muže vyhodí, a pak ji to doma samotnou nebaví...


Ahoj Radku, posílám jeden redakční příspěvek k tématu. Nedá mi to. :)

(plavky nechci, nevešla bych se do nich :))

Nedá mi, abych se k tomuto tématu také nevyjádřila.

Tak za prvé jsem nikdy nepochopila, proč se mistrovství světa v „ledním hokeji“ hraje v květnu!

No a teď můj osobní postoj.

Když jsem byla malá, měli jsem doma pouze jeden televizor, napřed černobílý, poté barevný Rubín. Když probíhalo mistrovství světa v ledním hokeji, nemohlo se u nás doma ani dýchat. Táta byl velký „sedící“ hokejový fanda, naše slzy a nářky, že neuvidíme Večerníček, ho absolutně nezajímaly, běda přijít s nějakým požadavkem. Na druhou stranu, když se našim hokejistům vedlo, měl výbornou náladu a vždy nám koupil na druhý den něco dobrého (asi jako omluvu za absenci těch Večerníčků), ale když se nevedlo, nervozita se přenášela na celou rodinu, včetně mámy (která se zase nemohla dívat na svoje filmy).

A jak to řeším dnes, s manželem? Hned naproti baráku máme restauraci s obří obrazovkou, kam se manžel i s kamarády uklidí vždy už hodinu před utkáním. A já si pak můžu doma přeblikávat všechny televizní kanály na jedné i druhé televizi... Ale řeknu vám, snad mě to ani nebaví. Určitě v té restauraci je větší vzrůšo. Že bych si také rezervovala jednu židli? :)

Saša


Ahoj Sašo a díky. To si piš, že v té hospůdce je to větší vzrůšo. Tvůj tatínek to má podobně jako já... takže mu plavkyrozumím.

Dnes si povídáme na téma sledování sportovních přenosů. Už jsme toho probrali dost. Nenapadá vás ještě něco? 16. hodina se blíží a s tím i vyhodnocení té z vás, která získá plavky v národních barvách.

Saša se bát nemusí, protože jsou ve dvou velikostech S a XL

Jak to máte s fanděním vy? Vzpomínáte na nějakou událost? Co se vám vybaví, když se řekne televizní fanda?

redakce@zena-in.cz

Reklama