Potřebujete pro letošní léto nádherné plavky? Pak je naše nabídka určena právě pro vás! Technologie na bázi žraločí kůže FAST SKIN® vám umožní pohyb s minimálním odporem vody a maximálním pohodlím! Tak buďte jako žralok a zároveň šik!

Společnost Speedo, se kterou jste se již určitě setkali, se zaměřuje na segment „Fashion“ (plážové a sportovní oblečení), kde spolupracuje s významnými designérskými studii a světovými návrháři.

Protože se blíží léto, chceme vám představit nádhernou kolekci plavek pro tuto sezonu. Co pro vás Speedo a jeho návrháři připravili?

RIO SUMMER aneb barevné svádění

Řada Rio Summer je určena ženám, pro které slovo móda není cizím a neznámým pojmem. Plavky z této kolekce jsou pestré, moderní, mají zajímavé a netradiční střihy a hodí se k jakékoliv letní aktivitě. Trávíte letní dovolenou na opalovacím lehátku u moře? Tak právě pro vás jsou určené klasické bikiny. V případě, že kromě opalování zajdete také do bazénu nebo do moře, zvolte si raději plavky s vyztuženým horním dílem. Pokud naopak u moře rády hrajete plážové hry, pořiďte si plavky v celku nebo s překříženými ramínky. 

WELLBEING aneb zaručená relaxace
Řada Wellbeing, to jsou plavky a sportovní oblečení pro volný čas, pro všechny, kdo si chtějí vychutnat krásné a pohodlné plavky a oblečení nejenom při sportu, ale i mimo něj, a očekávají jen tu nejlepší kvalitu. Nová kolekce umožňuje spojit skvělý vzhled s každou aktivitou a poprvé v historii značky Speedo nabízí i oblečení pro relaxaci. Můžete si je vzít do fitness centra, na hodiny jógy, thai-či, do bazénu nebo na plovárnu. Typické vlastnosti této kolekce jsou jednoduchost, jednobarevnost, kvalitní materiál a pohodlí. Řada Wellbeing se nevyznačuje žádnými speciálními vzory, je navržena tak, aby odpovídala módním trendům pro jaro a léto 2007. Příjemné materiály vybízejí k pobytu v lázních, k běhání po pláži, k cvičení jógy nebo k příjemným relaxačním procházkám a je to kolekce maximálně módní a nadčasová.

Módní sezona jaro / léto 2007 je ve znamení nekomplikovaného, čistého a harmonického vzhledu, prosazujícího modely symbolizující ženskost. Trendové barvy jsou bílá, zklidňující neutrály, pískové odstíny pro městský safari styl, široká škála modrých odstínů (inspirace mořem a nebem), lesk a třpyt temnějších odstínů. Jako akcenty se prosazují rubínová, nostalgická růžová a zlatá. Časté jsou barvy koření, korálová, barva bílé kávy a tabáku.

Řada Wellbeing je navržena předními designéry, a tak úspěšně kombinuje módu a kreativitu s jedinečnou kvalitou Speedo.

Nová revoluční technologie na bázi žraločí kůže FAST SKIN®

V současnosti byla uvedena naprosto nová revoluční technologie na bázi žraločí kůže FAST SKIN®, umožňující plavci pohyb s minimálním odporem vody a maximálním pohodlím. Technologie je stále zdokonalována a plavky Fast Skin se staly neoddělitelnou součástí všech plaveckých soutěží.

Jak se vám nové plavky líbí???