Když vyrazíte teď v létě k vodě s miminkem, všichni se po něm určitě se zájmem otočí. Každé děťátko je přece roztomilé. Roztomilé a k pokoukání, dokud za sebou něco nezanechá. 

 

Věk, kdy děti ještě bezpečně nezvládají používat nočník, je pro rodiče v tomto směru náročný. Proto u vody nebo u bazénu potřebují děti pro jistotu plenku. Ideálně plenku, ve které se dá také koupat nebo se jen tak válet v písku. Plenky, které se mohou namočit, jsou proto pro rodiče neocenitelnou pomůckou. Plenky Huggies® Little Swimmers® mají ideální vlastnosti – ve vodě nenasáknou, dobře absorbují, nepropustí tekutinu dovnitř ani ven a po namočení nezvětšují objem. Navíc vypadají jako pěkné plavečky, jsou tedy přijatelné pro malé parádnice i pro jejich ctižádostivé maminky, které zrovna dvakrát nestojí o to předvádět všem okolo, že to s tím nočníčkem ještě není nijak slavné.

 

Dětské plavečky jsou k dispozici pro holčičky i pro chlapečky, v různých veselých barevných variantách a s Disney® motivy. Elastické pruhy na bocích zaručují pohodlné oblékání, a tím i ochotu, se kterou je děti budou používat.

                                            

„Plavací“ plenky Huggies® Little Swimmers® jsou k dispozici ve třech váhových kategoriích. Velikost „small“ je určená pro děti od 7 do 12 kg  (12 ks v balení), „medium“ pro děti od 11 do 15 kg  (11 ks v balení) a „large“ pro cvalíky nad 14 kg  (10 ks v balení). 

 

                                                   

                                               
Pokud se chystáte s batoletem někam k vodě, začněte s přípravou včas – plavkové plenky nemusí být k dostání v první drogerii, na kterou narazíte. V každém případě je ale vyzkoušejte – výlet s malým dítětem je i tak docela nervák. Je-li možnost si aspoň jednu starost prostřednictvím šikovného výrobku ušetřit, proč toho nevyužít?

Více o plenkách pro malé plaváčky hledejte na stránkách www.huggiesclub.cz

 

A teď vám značka Huggies přináší skvělou letní nabídku! V období od 18. 7.–14. 8. budou v prodejnách Hypernova k dostání Huggies® Little Swimmers za 329 Kč.

 Více produktů značky Huggies hledejte na stránkách www.huggiesclub.cz

 Zapojte se do soutěže a vyhrajte Čisticí ubrousky Huggies®. Soutěž probíhá ZDE

Reklama