Takovou krásnou noc jsem prožila s jedním klukem z Izraele. Bylo to na mých cestách jižní Amerikou. My jsme se seznámili někde v baru kam chodili cizinci a vyměňovali si tam zkušenosti z cest.
 
Tomer se jmenoval a byl neskutečně krásný. Pravda, byl trochu menší, ale já jsem taky malá, tak mě to tak neiritovalo jako mou kamarádku, které se také moc líbil.  On totiž kromě toho jak byl krásný - (znáte to - někdo se na vás podívá takovýma sexy očima, že si říkáte, bože jak to rozděluješ, že někoho obdaříš tak krásným zevnějškem a jiného úplně opomeneš..) byl taky trochu stydlivý, žádný suverén..ale moc příjemný. 

Povídali jsme si kde jsme byli, kam míříme, co chceme ještě vidět..Bylo nám spolu tak dobře, že loučit se nám nechtělo a tak jsme zamířili do jiného ještě otevřeného baru a zase povídali a povídali - což bylo úžasné, co on na cestách prožil.
 
Pak zavírali i tam a tak mě šel doprovodit do mého hotelu (spíš ubytovny). Tam jsme zase s loučením otáleli a nakonec jsme vyšli na střechu a dívali se na světla nočně osvíceného Quita a on mi zase povídal o Izraeli, o sobě, rodině...pak zpíval.
 
Byla jsem úplně naměko, protože na nás oba tak trochu dolehl stesk po domově..Když začalo svítat, řekla jsem mu, že bych byla ráda, kdyby šel spát ke mně, ale protože to naše setkání bylo tak křehké a nadpozemské, nechtěla jsem prostě mít sex i když se mnou chtíč lomcoval...Tak jsem mu taky řekla, že spolu nebudeme mít sex. Usmál se, přikývl, nic neříkal.
 
Leželi jsme dlouhé krásné hodiny vedle sebe, hladil mě, já jsem skoro předla jak kotě..
Ta platonická noc ve mně zanechala nádherné dojmy a moc ráda se čas od času zasním co by bylo, kdybych s ním tehdy odjela na koni přes Ekvádor jak mě lákal...