Hledání partnera už vzdala. Po mnohaleté snaze, kdy nevynechala ani seznamky, se rozhodla zůstat sama. Přišlo jí to jako lepší řešení, než za každou cenu vzít, co je. Dělat kompromisy a být ve vztahu nešťastná s alkoholikem, sobcem, nebo zadluženým nýmandem. Jenže singl život má i své stinné stránky.

to.jpg
Foto: Shutterstock

„Samozřejmě mi chybí sex, ale orgasmu umím dosáhnout i sama. Co však postrádám ještě víc, a sama sobě nahradit nedokážu, je fyzická blízkost druhého člověka. Takové to, když si večer spolu sednete k televizi, a on vám masíruje nohy, hladí vás po ruce, škrábe na zádech,“ stýská si Hana, která ale před dvěma roky vyřešila i tenhle rébus. Chodí na speciální terapie.

„Dvakrát, třikrát do měsíce docházím k jedné paní doplnit hormony štěstí,“ usmívá se Hana a vysvětluje, oč jde: „Jsou to taková speciální sezení, něco jako masáže. Terapeutka mě při nich hladí a hlavně – škrábe na zádech. To naprosto zbožňuju. Vždycky od ní odcházím jako úplně jiný člověk. S úsměvem na rtech a spoustou energie do dalších dní.“

S návštěvami přestat nehodlá ani v případě, že si časem najde partnera. „Kdo ví, jestli by mě po této stránce tak skvěle uspokojil. Je to už takový můj rituál. Nehledejte v tom nic sexuálního, ale mám ke své terapeutce blízký vztah. Považuji ji už za součást svého života,“ přiznává Hana s tím, že nelituje ani vynaložených peněz. Jak dodává, je to, jako by chodila na masáž.

Čtěte také:

Reklama