Nemají to lehké ty hollywoodské hvězdy. Kult mládí a krásy je chuděry žene pod kudly, nebo alespoň jehly plastických chirurgů.

Dnes už byste na pověstném červeném koberci těžko hledali naprosto přirozenou tvář. Prakticky každá žena, která se chce v tomto blýskavém a pomíjivém světě „šoubyznysu“ udržet, prodělá alespoň nějaký vylepšovací zákrok.

No, vylepšovací. Někdy se o tom dá směle pochybovat. Pojďte se podívat na pár příkladů, kdy se plastika povedla, a kdy dopadla katastrofálně. Posuďte sami.

Jennifer Aniston

anst

Všimli byste si, že hvězda seriálu „Přátelé“ má nový nos? Tedy nos je původní, jen mírně zúžený. Tento subtilní zákrok zjemnil výraz a vypadá naprosto přirozeně.

Melanie Griffith

grf

Co by neudělala pro to, aby pro svého mladšího a pohledného manžela Antonia Banderase zůstala atraktivní. Ale proč si proboha myslí, že odulý horní ret je sexy? No jistě, může být, pokud je darem přírody. Když se to přežene s její pomocí, dopadne to takhle. Co myslíte, lákají takové rty k polibku?  

Megan Fox

fox

Je to rána pro dospívající chlapce - jejich idol už nevypadá jako jejich vrstevnice, kterou mohli alespoň ve svých snech ulovit. Vyhlazená pleť a lehká korekce očních víček z ní udělala ženu vamp. Dříve dítě, dnes žena lovkyně.

Lisa Rinna

sss

I dříve měla dost plné rty a milý úsměv. Řekněte, co jí mohlo vadit, že podstoupila tak otřesnou plastickou operaci? Nebo spíš několik?? Výsledkem je tragicky zmrazená tvář bez výrazu.

Ellen DeGeneres

zzz

Životní partnerka herečky Portii De Rossiové (ze seriálu Elly McBealová) je příkladem toho, že stačí málo (oční lifting), aby obličej působil svěže a přitom jemně.

Donatella Versace

rrr

Proč si všechny celebrity myslí, že odulé a protáhlé rty jim přidají na atraktivnosti? Soudě podle počtu podobných zákroků jim nestačí ani podobné odstrašující případy a tento trend je stále na vzestupu

Ashlee Simpson

ttt

I když její původní nos vůbec nevypadal špatně (podle mého dokonce lépe), Ashlee byla jiného názoru a nechala si ho malinko zkrátit. Změna není zas tak radikální a Ashlee se prý cítí sebevědoměji. No budiž.

Joan Rivers

joena

A to „nejlepší“ na závěr. Joan je důkazem, že existuje taková věc jako „přeplastikovanost“. Jak vypadala původně se už nedá vystopovat. I snímek „před“ je po několika zákrocích. Mohli byste strávit hodiny katalogizace všech plastik, které prodělala… ale máte na to čas?

Co tomu říkáte? Nejsou náhodou plastiky jen pro mladé? Myslíte, že existuje nějaká pomyslná hranice, kdy plastika nadělá víc škody než užitku?

Reklama