Další názor na plastickou operaci poprsí zaslala čtenářka RenataP. Soudí, že nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Přesto by do plastické operace klidně šla. Více v této novince...

Prsa patří ženě! Souhlasíte, milé čtenářky? Pokud ano, jistě se vám bude líbit názor čtenářky RenatyP, který zaslala k dnešnímu tématu. Přečíst si ho můžete níže...


To je ale skvělé téma, milá redakce....

Tak v první řadě - moje prsa jsou jen MOJE...

A narazím-li si nějakýho chlapa, jež bude chtít, abych nosila pěkně kulatou a rejžkovatou prdel na hrudi a mínil by mi připomínat, že já tam mám leda tak českomoravskou vysočinu... poslala bych ho právě do té jeho vysněné rýžky - ale zezadu!

Víte, milé dámy... hodně žen zapomíná, zejména pak v dobách ranného mládí, kdy se za každou cenu snažíme zalíbit tomu jednoduchému živočišnému tvoru, jež se nazývá MUŽ, že naše prsa jsou jenom NAŠE.
Později je na čas propůjčujeme dětem, ale muž nikdy nemá sebemenší právo na vás sahat, přivlastňovat si a hodnotit negativně váš dekolt.
A omluvou mu není ani to, že přemýšlí tím maličkým mozkem v rozkroku...

Z naprosto jednoduchého důvodu... žena je žena a její energie je jen na čas propůjčována muži, nejčastěji při intimním styku a pokud se do mileneckého vztahu dostane jakési přivlastňování, hodnocení a opravy k obrazu toho druhého, je to špatně. Je to silná disharmonie, která zabíjí to, proč ti dva jsou spolu - tedy to krásné milování, tu krásnou lásku. Je to o přikazování, špatných pocitech, blbým sebevědomí, nulové důvěře a hlavně to už vůbec není o lásce...

Proto ženská ňadra budou vždy jen součástí ženy...
A NIKOMU DO TOHO NIC NENÍ.

Ano, šla bych na plastiku prsou... klidně. Kdybych měla pocit, že moje prsa jsou moc malý... nebo - a že to po dětech není vůbec od věci - nemají ten ideální tvar. Ale i s tím se lze smířit, zas nikdy v tomto směru není tak špatně, aby nemohlo být hůř.
A čistě teoreticky, kdyby mě chtěl chlap tuhle operaci zaplatit, nevím, zda-li bych na to přistoupila, protože už bych si připadala jako jeho investiční majetek.... A to by mi asi nedělalo dobře...
Ale zvětšení mi nehrozí, užila jsem si cca o dvě čísla větší prsa několik let, místo silikonu v nich bylo mléko a... a... nikdy víc!!! S velkejma se totiž blbě spí na břichu - a já spím jedině na břichu :-)))
Tak hezký den prsaté i méně prsaté kolegyně...

RenataP

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. března 2011: Plastika poprsí - váš názor

Jaký máte názor na plastickou operaci ňader, milé čtenářky? Odsuzujete ji? Podstoupila byste ji? A kdyby vám to partner rozmlouval, nebo si to naopak přál, uposlechla byste ho?

Anebo máte s plastikou ňader nějaké vlastní zkušenosti?

Napište mi svůj postoj k plastice poprsí jako příspěvek k dnešnímu tématu. Vyhraňte se! Svůj příspěvek zasílejte na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Do předmětu mailu nezapomeňte napsat heslo. Pokud chcete mít šanci na dárek, knížku Tradiční čínská medicína - samoléčba od Cornelie Raabové z nakladatelství IKAR a intenzivní vlasové sérum PANTENE PRO-V natureFUSION, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

cena

Reklama