Black Widow (film)
I neohrožená Natasha Romanoff bude mít vlastní film. Ten se už dokonce natáčí a těšit se na něj fanoušci mohou už příští rok. Bude to 1. května 2020 a Feige na Comic-Conu fanouškům dokonce pustil krátkou ukázku.
 
The Eternals (film)
Ve světě superhrdinů by se měla objevit nová parta česky pojmenovaná jako Věční. Jde o vesmírnou humanoidní rasu, kterou vymyslel a nakreslil Jack Kirby. První komiks The Eternals vyšel v roce 1976. Film by měl mít premiéru 6. listopadu 2020.


 
The Falcon and the Winter Soldier (TV seriál)
Fanoušci Avengers se také dočkají seriálu o svou nejlepších přátelích Kapitána Ameriky. Jaké dobrodružství čeká Sama Wilsona alias Falcona a Buckyho Barnse alias Winter Soldiera (Zimního vojáka) uvidíme už na podzim roku 2020.
 
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (film)
Půjde o prvního asijského superhrdinu od Marvelu, který dostane svůj vlastní film. V hlavní roli uvidíme podle Kevina Feige čínského herce Simu Liu. Premiéry snímku se dočkáme 12. února 2021.
 
WandaVision (TV seriál)
Dobrá zpráva pro fanoušky dvojice Scarlet Witch a Vision. Představitelé těchto dvou superhrdinů, Paul Bettany a Elizabeth Olsen, vystoupili po boku Kevina Feige, aby prozradili, že se na jejich společný seriál můžou fanoušci těšit už na jaře roku 2021.


 
Loki (TV seriál)
Dobrá zpráva přichází i pro fanoušky Thorova bratra Lokiho, který bude mít vlastní seriál, o němž se už nějakou dobu mluvilo. V jeho roli se opět objeví oblíbený herec Tom Hiddlestone. Seriál budeme moci vidět na jaře roku 2021.
 
Doctor Strange in the Multiverse of Madness (film)
Druhého pokračování, jak se očekávalo, se dočká i kouzelník Doctor Strange. Hlavní role se opět ujme Benedict Cumberbatch. Ve filmu si zahraje i Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch. Premiéra by měla být 7. května 2021.


 
Hawkeye (TV seriál)
Vlastní seriál bude mít také lukostřelec Hawkeye. Toho si opět zahraje herec Jeremy Renner. Premiéru ohlásili na podzim roku 2021.
 
Thor: Love and Thunder (film)
Dalšího filmu se překvapivě dočká i Thor, který má již tři samostatné snímky za sebou. V roli Thorovi dávné lásky Jane Foster se opět objeví herečka Natalia Portman. Jane se ve filmu promění v Mighty Thor, mocnou bohyni hromu.  Film by měl mít premiéru 5. listopadu 2021.
 
Blade (film)
Nový film dostane i Blade. Tentokrát si v něm však hlavní roli nezahraje Wesley Snipes, jak tomu bylo v předchozích filmech z let 1998, 2002 a 2004, ale americký herec Mahershala Ali. Kdy bude mít film premiéru zatím nebylo uvedeno.

Foto: Profimedia

Reklama