Rekonstruujete kancelář nebo byt a ze všech otázek a nekonečných variant už vám jde hlava kolem. Materiály, barvy, budoucí údržba, a co když se nám to za pár let přestane líbit, jak sladíme celý interiér dohromady, nemáme na to moc, ale ani málo, a co když nám to zničí pes. Zastavte se, nadechněte a začněte... od podlahy. Na trh přichází novinka, která možná právě vám usnadní současný i budoucí život.

flo

Jmenuje se HOCO Woodlink, pochází z Německa a je dřevěná. Údržba této podlahy je velmi jednoduchá, stačí jen podlahu vytírat správným čisticím prostředkem. Nic totiž nenahradí jeho energii, autentický vzhled a pocit luxusu. HOCO podlahy jsou v nabídce v celé řadě odstínů, takže sluší každému interiéru. Mimochodem cesta k jednotlivým odstínům vede přes louhování, kartáčování, barevný olej a finální olej. Takový proces je trochu věda a velká kvalita.

Třívrstvé dřevěné Woodlink jsou vyrobené z HDF nosiče a dubové nášlapné vrstvy a jejich obrovskou výhodou je, že je můžete několikrát za život renovovat. Pokud jste v situaci, že nemůžete v bytě nebo kanceláři demontovat stávající podlahu a potřebujete ji pouze překrýt, pak je pro vás HOCO taky dobrou volbou. Je totiž vysoká pouze 10,8 mm a vejde se tak i tam, kde jste výškou podlahové krytiny omezení. Samotná pokládka neznamená v případě Woodlinku žádné utrpení, naopak – díky zámkovému spojení 5G je tenhle proces naprosto jednoduchý.

flo2

Podlahy HOCO Woodlink nyní seženete za akční ceny ve Floor Forever, kde vám také poradí, jak o ně nejlépe pečovat anebo po zvážení vašich představ a možností najdou ještě vhodnější variantu. Kompletní nabídku, kontakt a přehled všech 200 partnerských showroomů Floor Forever najdete na www.floorforever.cz.

Fotokredit_FLOORFOREVER_HOCO_HOCOwoodlink_Dub Moonstone

Reklama