1. Limuzína až pod nos

62f11114cfb74obrazek.png

Každý nezapomenutelný den si žádá speciální začátek. Místo toho, aby se budoucí ženich či nevěsta plahočili v autobuse na místo setkání, připravte pro ně překvapení v podobě luxusní limuzíny. Uvidíte, že až za sebou dotyčný zavře vchodové dveře, oněmí úžasem, že právě tento naleštěný bílý motorový miláček, čeká zrovna na něj. A protože cesta může být dlouhá, přibalte do auta na osvěžení vychlazenou lahev šampaňského.

2. Na zahřátí mozkových závitů

62f1112395f20obrazek.png

U únikové hry poznáte, zda to vašim přátelům opravdu pálí. Přestože by se tato zábava mohla někomu zdát jako slabomyslná hra pro děti z první třídy, opak je pravdou. Uvidíte, že logické úlohy v časově omezeném limitu dokážou potrápit i ty nejchytřejší bedny. Pokud tedy máte organizovat jedinečnou rozlučku se svobodu, začněte touto aktivitou, ať se hned dopoledne můžete odměnit zaslouženým půllitrem piva.

3. Troška adrenalinu ještě nikoho nezabila

62f1116f73aafobrazek.png

Adrenalinová zábava, u které tuhne krev v žilách, je perfektním předpokladem pro stmelení kolektivu a utužení přátelství. Pokud si troufáte, můžete vyzkoušet tzv. bubble fotbal, ve kterém jste zavřeni uvnitř nafouknuté torusové bubliny, podobné zorbu, která pokrývá hráčovu horní část těla a hlavu. Tato hra se odehrává nejčastěji venku nebo v prostorách velkých tělocvičen a garantujeme vám, že se vám z ní párkrát pořádně zatočí hlava. Jste-li spíše pro tradičnější činnosti, můžete vyzkoušet motokáry, paintball nebo laser game.

4. Večeře ve velkém (středověkém) stylu

62f111497a921obrazek.png

Pivo teče proudem, na stole leží jelita, žebra i kolena a kolem vás tančí ohebná žena s hadem v ruce? Nebojte, stroj času jsme sice ještě nevymysleli, ale za to vám můžeme garantovat, že v některých středověkých krčmách se čas opravdu zastavil. Pokud se tedy před dlouhým nočním tancováním chcete pořádně zasytit, navštivte jeden z těchto podniků, kde se kromě vás a vašich přátel pravděpodobně v minulosti opíjel také kat Mydlář, Čachtická paní a kdo ví, kdo ještě.

5. Ve stylu Jamese Bonda

62f1115fbb679obrazek.png

Svatby bohužel nepatří k nejlevnějším událostem. Co ale kdyby nevěsta nebo ženich vyhráli takovou sumu, že by si vedle svatební hostiny mohli dovolit i luxusní jachtu, domeček v Karibiku nebo dokonce vlastní ostrov v Tichomoří? I když je pravděpodobnost tak vysoké výhry spíše nepatrná, uvidíte, že si s pár žetony v kapsách užijete v kasinu neskutečnou zábavu. A nemusíte jezdit až do Monaka, celá řada skvěle vybavených kasin s rozmanitými službami stojí za návštěvu i u nás. A je úplně jedno, zda jste fanoušky rulety, blackjacku či pokeru nebo se chcete vrátit do divokých devadesátek a zkusit na automatu chytit všechny třešně. Nakonec, když to nevyjde, nevadí. Víte, co se říká, kdo nemá štěstí ve hře, má ho v lásce!

6. Začíná dlouhá noc

62f1118bf0cdfobrazek.png

Jste najedení, napití, ale do půlnoci zbývá ještě nějaký ten čas? Na nic nečekejte a vydejte se s partou do karaoke baru. I když se zpočátku někteří jedinci mohou cukat a namítat, že jejich zpěv uslyší maximálně zdi sprchového koutu, po pár panácích, možná lahvích, se z nich stanou ideální adepti na nominaci na Slavíka v kategorii Skokan roku. A aby toho nebylo málo, pokud chcete ženichovi či nevěste pěkně zavařit, navlékněte je do dlouhých šatů a blonďaté paruky s úkolem zazpívat národní píseň Čechů, Dlouhou noc.
 

Reklama