Délka čekání na vytoužené miminko se u jednotlivých žen velmi liší. Společnost Green-Swan Pharmaceuticals společně se specialisty na pomoc při otěhotnění z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze - Podolí přichází s novinkou GS MimiStar, který ženské tělo připraví na početí miminka, a pomůže k rychlejšímu otěhotnění. Navíc obsahuje vitaminy a minerály podporující psychickou pohodu, která je pro splnění snu budoucí maminky klíčová.

„GS MimiStar je výjimečný svým složením. Díky unikátní kombinaci vitaminů a speciálních látek podporujících nejen fyziologické procesy, ale také psychickou poho-du, pomáhá k otěhotnění přirozenou cestou. Obsahuje inositol, kyselinu listovou, jód, hořčík a další prvky, které jsou v období před těhotenstvím tolik potřebné,“ komentuje gy-nekoložka MUDr. Diana Mlynárová z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze - Podolí a dodává: „Inositol je pro ženské tělo klíčový. Jedná se o látku přirozeně se vyskytující v lidském organismu. Tělo si ovšem nedokáže vyprodukovat jeho po-třebné množství samo, proto je potřeba přijímat jej i z vnějšího prostředí. Inositol, mnohými klinickými studiemi* ověřená látka, pomáhá zpravidelnit menstruační cyklus, optimalizuje činnost vaječníků a navozuje ovulaci. Zároveň je důležitý pro správnou kvalitu a dostatečné množství zralých vajíček.“

GS

Kyselina listová je další důležitou látkou, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhoten-ství. Zinek podporuje plodnost a reprodukci, hořčík a vitamin C napomáhají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání a podílí se na správné funkci svalů a nervového systému. Unikátní je GS MimiStar také díky obsahu jódu, jenž podporuje správnou činnost štítné žlázy, která má zásadní vliv na úspěšné početí.

„GS MimiStar je určen pro všechny ženy, které plánují otěhotnět. Jeho pomoc ocení přede-vším ty, které si pořizují prvního potomka v již pokročilejším věku nebo které užívaly dlou-hé roky hormonální antikoncepci, a nyní, po jejím vysazení, potřebují doplnit látky důležité pro hladký průběh otěhotnění. Kromě toho je GS MimiStar vhodný také pro ženy, které se pokoušejí otěhotnět s pomocí centra asistované reprodukce,“ říká MUDr. Diana Mlynárová.

V současné době řeší problém s otěhotněním, způsobený různými důvody, každý šestý pár.

„Šanci na otěhotnění značně ovlivňuje nejen zdravý životní styl a dostatek potřebných látek, ale především také psychický stav ženy. Každoročně k nám do Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze - Podolí přichází více než 300 žen, které nemohou otěhotnět. U části z nich jsou potíže způsobeny právě neustálým stresem a psychickou nevyrovnaností. Více než 35 % z nich pomohou naši specialisté jejich problém vyřešit,“ uzavírá MUDr. Diana Mlynárová.

GS MimiStar je k dostání v lékárnách nebo na www.gsmimistar.cz cenu 399 Kč.

Reklama