Vybereme 5 čtenářek, které od redakce a firmy ARDEZ Pharma, spol. s.r.o. získají balíček s doplňky stravy VIP MAMI na období 90 dní.

V těhotenství prochází tělo mnoha změnami, které jsou náročné jak po psychické, tak po fyzické stránce. Aby vše probíhalo bez problémů, je na místě důslednost v oblasti výživy.

Proč užívat doplňky stravy VIP MAMI?

  • VIP MAMI je první komplexní multivitamin určen pro těhotné a kojící s obsahem vitamínů a minerálů v kombinaci s laktobacily i zázvorem v ČR.
  • Obsahuje právě druh Lactobacillus rhamnosus HN 001.
  • Kromě laktobacilů obsahuje v 1 tabletě vyvážený komplex vitaminů (vč. kyseliny listové a vitaminu D3) a minerálů -  pro zdravý vývoj plodu a imunitu. Navíc obsahuje i prášek z oddenku zázvoru na zmírnění nevolnosti v průběhu těhotenství.
  • Obsahuje v 1 kapsli omega 3-MK (DHA a EPA) - pro správný vývoj mozku a zraku miminka (při příjmu 250 mg DHA denně).
  • Komplexní VIP péče pro maminku i miminko za výhodnou cenu.

Navíc jako bonus V KAŽDÉM BALENÍ VIP MAMI® naleznete DÁRKOVÝ POUKAZ na lekci fit MAMI® - cvičení s kočárkem.

Těhotenství představuje zátěž pro tělo a je spojené s velkým energetickým výdejem. Základem výživy v tomto období by proto vždy měla být vyvážená a pestrá strava bohatá na vitaminy a minerální látky. Ideální řešení bez nutnosti obav, zda náš jídelníček pokryje všechny oblasti výživy, představuje doplněk stravy VIP MAMI, který obsahuje komplex 12 vitaminů a 9 minerálů. Přípravek je určen nejen pro těhotné ženy a kojící maminky, ale také pro ženy, které těhotenství právě plánují.

Dalšími složkami přípravku VIP MAMI jsou DHA a EPA, jde o omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které přispívají k normální funkci srdce a udržení krevního tlaku. DHA navíc napomáhá i ke správné funkci mozku a zraku miminka. Příznivého účinku se dosáhne při přijmu 250 mg DHA denně. Doplněk stravy VIP MAMI jako jediný na českém trhu kromě unikátní kombinace vitaminů, minerálů, DHA a EPA obsahuje také laktobacily a zázvor. V každé tabletě je 5 miliard CFU bakterií Lactobacillus rhamnosus HN001, které jsou balené speciální patentovanou technologií Intelicaps, díky níž jsou chráněné před natrávením v žaludku a tím je zajištěn jejich průchod trávicím traktem až na místo určení – do střeva. Tato technologie také zajišťuje možnost uchovávat přípravek mimo lednici bez změny kvalitativních hodnot. Další složkou je prášek z oddenku zázvoru, který se využívá na zmírnění nevolnosti v průběhu těhotenství.

Další velice důležitou složkou multivitaminu VIP MAMI je Kyselina listová (vitamin B9), která přispívá k růstu zárodečných tkáni během těhotenství, k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk. Je tak jedním z nejdůležitějších a také nejčastěji deficitních vitaminů v těhotenství. Doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Příznivého účinku se dosáhne u žen v reproduktivním věku při doplňkovém denním příjmu folátu 400 µg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí. Vitaminy C a E působí jako antioxidanty. Vitamin C se podílí i na normální tvorbě kolagenu v krevních cévách, kostech, chrupavkách, dásních i kůži a zlepšuje vstřebávání železa. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému, zinek k normální syntéze DNA, jód pak ke správné funkci nervového systému. Toto inovativní složení bylo odborníky vyvinuto přímo na míru maminkám.

Doplněk stravy VIP MAMI, multivitamin s laktobacily v kombinaci se zázvorem, je k zakoupení ve vybraných lékárnách a na www.vipmami.cz za doporučenou cenu 539 Kč.

Každé balení obsahuje 30 tablet a 30 kapslí, což představuje dávku na 1 měsíc.

Zakoupením přípravku VIP MAMI navíc získáte i dárkový poukaz na jakoukoliv lekci cvičení s kočárkem fitMAMI.

Chcete se zapojit do naší výzvy a testování? Pět vybraných maminek získá balíček s doplňky stravy VIP MAMI na období 90 dní.

Pokud se do testování chcete zapojit, vyplňte nám tuto jednoduchou anketu, kterou najdete na této stránce.

Nezapomeňte, že pro vyplnění musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená.

Reklama