I když se zdá být početí dítěte jako nejjednodušší věc na světě, není tomu vždy tak.

Vysoký počet párů není schopen počít dítě přirozeným způsobem, nebo počít další dítě. Často je možno hledat příčinu ve spermiích. Kromě počtu je důležitá jejich kvalita, rychlost či schopnost vniknout do vajíčka ženy. Tyto mužské příčiny neplodnosti můžeme definovat jako poruchu spermatogeneze.

Spermatogeneze je tvorba a vývoj spermií ve varlatech muže. Správný vývoj spermií negativně ovlivňují: hormonální poruchy, stres, škodlivé vlivy životního prostředí, infekce pohlavních orgánů, vrozené vývojové vady mužských pohlavních orgánů, například nesestoupená varlata do šourku, nebo genetické příčiny. K dalším faktorům patří úrazy varlat, nádorová onemocnění, překonání příušnic nebo varikokéla (rozšíření žil v oblasti šourku).

 

Řešení při potížích s plodností a v oblasti sexuální aktivity nově přináší doplněk stravy Permen®, vyvinutý speciálně pro muže. Obsahuje 3 ověřené látky: Tribulus terrestris,ženšen a L-arginin. Hlavní účinné látky Tribulus a L-arginin mají blahodárný vliv na kvalitu a délku erekce a také na spermatogenezi, což příznivě působí na plodnost. Ženšen podporuje pocit sexuální touhy – libido.


Účinnost přípravku Permen® byla sledována u mužů s erektilní dysfunkcí a s potížemi s plodností. Pacienti užívali přípravek v dávkování 2 tablety denně po dobu 3 měsíců. Účinnost přípravku Permen® je možné hodnotit jako dobrou a je tedy jednoznačně vhodný jako doplněk stravy pro příznivé ovlivnění erekce. Při hodnocení množství a kvality spermií, 73 % pacientů dosáhlo zlepšení. Během užívání se u pacientů neprojevily žádné subjektivní obtíže. Více informací naleznete na www.permen.cz. (Kozár M., Sledování účinků přípravku Permen®, Nitra, 2007)


Permen® dokáže znásobit Vaše šance při plánování potomka, a zároveň podpoří
zdatnost, výkonnost a sexuální prožitek. Permen® je k dostání v lékárně bez receptu. Více se dozvíte na stránkách www.permen.cz

Reklama