Běžci, fitness nadšenci a všichni aktivní lidé by si měli pod stromeček přát nová BackBeat FIT 3100. Sluchátka poskytují legendární kvalitu zvuku Plantronics a zároveň se mohou pochlubit funkcí Always Aware ™, která umožňuje outdoorovým nadšencům při tréninků slyšet důležité okolní zvuky, například troubení aut či štěkot psů. Tato bezdrátová sluchátka jsou měkká a flexibilní, pohodlně sedí a drží při každé aktivitě. Jsou také odolná, bezpečná a stylová, prostě ideální dárek.
5bb332ca0b096obrazek.jpg

Cestovatelům, kteří se musí vypořádat s hlukem v letadlech nebo jiných dopravních prostředcích, nabízí Plantronics sluchátka BackBeat GO 410. Cestování může být vyčerpávající a hlučné, sluchátka s aktivním potlačením šumu (ANC), jsou skvělým řešením, ale často bývají pro většinu cestovatelů příliš drahá.  BackBeat GO 410 poskytují pohodlí a ticho díky prodloužené životnosti baterie až na 12 hodin, ANC a elegantní vzhled za nečekaně dostupnou cenu.

„Lidé očekávají od sluchátek víc než jen kvalitní zvuk. Chtějí si zpříjemnit svoje zážitky a nezáleží na tom, jestli běhají, hrají Fortnite nebo létají po světě,“ uvedl Tanguy Leborgne, generální ředitel Plantronics Consumer Group. „Nedávno jsem se sluchátky BackBeat FIT zaběhl maraton u Mount Kenyy v Africe a byl jsem rád, že jsem díky nim poznal, že za mnou běží lidé a ne divoká zvířata.“

Gaming je další oblast, ve které Plantronics nabízí soutěživým hráčům novou úroveň zvuku. Ať už hrají Overwatch, Fortnite nebo Call of Duty, hráči vědí, že kvalita zvuku může být rozhodujícím rozdílem mezi prohrou nebo výhrou. Nová sluchátka Plantronics RIG 300, RIG 400 PRO a RIG 500 PRO pokračují v odkazu gamingové řady RIG, která si oblíbili hráči po celém světě.

Zákazníci si mohou vybrat ze široké škály nových sluchátek Plantronics tak, aby přesně vyhovovala jejich životnímu stylu. Tato sluchátka poskytují proslulou kvalitu a odolnost Plantronics. Kromě bezdrátových BackBeat FIT 3100 a BackBeat GO 410 potlačujících okolní ruch, uvádí Plantronics ještě tyto novinky:
5bb332b00f396obrazek.jpg

  • BackBeat FIT 2100 jsou nejnovější verzí oblíbených BackBeat FIT. Sportovci po celém světě oceňují kvalitu a odolnost těchto bezdrátových sluchátek. Nová 2100 zlepšují osobní zážitek z poslechu díky funkci Always Aware™.
  • BackBeat FIT 350 nabízí pro fitness nadšence další možnost bezdrátových sluchátek s výdrží až šest hodin a s odhlučněním od okolí.
  • BackBeat GO 810 jsou bezdrátová sluchátka, která vydrží až dvacet hodin, což ocení především cestovatelé při dlouhých cestách.

5bb332988e065obrazek.jpg
Při hraní je zvuk stejně důležitý jako grafika. Hráči využívají všech dostupných výhod, které jim pomáhají při soutěžení v eSport turnajích i při hraní s přáteli. Soutěživí hráči mají nyní možnost vybrat si ze tří nových variant Plantronics RIG, které jim nabídnou skvělý zvuk a zlepší jejich hráčské výsledky, ať už hrají na Xbox One, PS4, Nintendo Switch nebo na PC.

  • RIG 300 Series – výborná prémiová sluchátka pro malé hráče.  Lehké a pohodlné ušní polštáře poskytují skvělý zvukový zážitek bez ohledu na typ hry pro děti i dospělé. Technologie SoundGuard zaručuje kvalitní zvuk s omezením na maximálně 118 dB.
  • RIG 400 Series – sluchátka pro soutěživé hráče s patentovanou technologií RIG Game Audio Dial, která umožňuje upravovat hlasitost bez doteku. Dvojité ušní polštáře jsou pohodlné a tlumí okolní zvuky, takže se hráč může plně soustředit na hru.
  • RIG 500 Series – sluchátka pro ty nejnáročnější hráče. Poskytují čistý a dokonalý zvuk, a to vše v ultralehkém designu. RIG 500 PRO jsou prvními hráčskými sluchátky, která disponují izolovanými vnitřními akustickými komorami, zkracují zkreslení a vytvářejí ideální zvukové řešení pro dnešní herní platformy s vysokým rozlišením.