Plantážníci pokračujte :-)

Jak se vám daří pěstování kávy? Zapojili jste se do zábavné hry na stránkách Tchibo.cz, která stále pokračuje? Jaké už máte osobní skóre?

Pokud jste ještě nepropadly kouzlu počítačových her, tak vězte, že na stránkách Tchibo.cz probíhá zábavná hra „Plantážník“, kdy nejúspěšnější plantážníci získají po ukončení hry voňavé výhry – jak jinak než kávové.

Vy, kteří jste se do hry již zapojili, víte, jak probíhá, jak se pěstují rostliny, jak se udržuje plantáž a množí se rostliny, jak se nosí pytle s kávou, jak se praží….Hra je jednoduchá a zábavná. Pojďte ji tedy vyzkoušet :-), pokud jste ji ještě nehráli.

Při hře Plantážník se na chvíli stanete pěstitelkami (pěstiteli) kávy. Musíte si nejdříve ze zrnka kávy vypěstovat sazenici, tu zasadit a vypěstovat plantáž, posléze sklizenou kávu vyexpedovat a upražit, abyste si v závěru hry mohli namíchat svůj kávový nápoj.

Hra Plantážník je složena ze čtyř samostatných fází: Pěstování, Expedice, Pražení a Degustace.
Po skončení každé fáze máte tři možnosti: zapsat si své skóre, zkusit hru znovu nebo pokračovat do další fáze hry.

U hry Plantážník záleží vždy na celkovém skóre ze všech čtyř fází hry. Skóre jednotlivých fází hry si můžete zlepšit tím, že danou fázi hry zkusíte znovu. Výhry se vyhodnocují podle nejlepšího bodového součtu každý měsíc.

Nemusíte ale být mezi nejlepšími, ještě se každý měsíc losuje 15 cen pro ty, kteří se hry zúčastnili.
Takže šanci má skoro každý „Plantážník“.

Tak jestli máte chuť, hurá na virtuální pole :-), najdete ho ZDE:

http://www.tchibo.cz/plantaznik/index.htm

Napište nám jak jste dopadly(i), co vám dalo nejvíc práce a co vás pobavilo.