5cfa2d7baaf9bobrazek.png
Nyní přichází s nápaditou kampaní „Dovolte nám osvětu pro naši krásnou planetu“, kterou se snaží nabádat k ekologickému smýšlení i své zákazníky. Jejím hlavním motivem je hravý a originální krátký animovaný film, který zábavnou formou upozorňuje na běžné denní činnosti, při kterých člověk často zbytečně zatěžuje přírodu a planetu. Film má prostřednictvím vtipných říkanek a animovaných scének (např. tragikomický pohřeb jednorázových kelímků na kávu, doprovázený říkankou „Plastovému kelímku, věnuj tichou vzpomínku“) vyvolat otázky a zamyšlení: jde to dělat i jinak a mohu i já přispět k trvalé udržitelnosti naší krásné planety? Díky Manufaktuře uvidí, že celkem snadno ano.
5cfa2d8d4c44cobrazek.pngAktivit na podporu přírody a zdraví planety podniká Manufaktura v současnosti opravdu hodně, avšak s plným vědomím, že je stále co zlepšovat. Pracuje na zavedeních dalších EKO postupů do výroby a prodeje, pravidelně se vzdělává v oblasti ekologie, a nabyté znalosti a fakta se snaží předávat i svým zaměstnancům a zákazníkům.

Každý z nás může přispět k udržitelnému rozvoji, být šetrný k planetě a zbytečně ji víc a víc neničit… Běžné každodenní úkony lze dělat i jinak, příliš nás to nezatíží a přírodě se obrovsky uleví. Zhlédněte krátké zábavné video, inspirujte se a začněte už dnes i Vy. Děkujeme!

Reklama