Seznámení pomocí agentury či inzerátu je v dnešní době velmi rozšířené. Není divu. Pracovní vytíženost a nedostatek příležitostí je pro mnoho lidí velkou překážkou, aby si našli vhodného partnera. Přitom většina lidí po někom blízkém touží. Láska, porozumění, tolerance a úcta jsou hodnoty, které se nedají ničím jiným měřit. Co je platné, když má někdo finančně velmi dobře zajištěný život, když jej nemá s kým sdílet.

A právě lidem, kteří chtějí tento stav věcí změnit, nabízí své služby Planet Romance. Seznamovací agentura, která se specializuje na seznamování zahraničních klientů s českými ženami.


Jste agentura, která se zabývá seznámením českých žen s cizinci. V čem spočívá filozofie vaší práce? Jak dlouho působíte?

 

Ano, jsme agentura, která seznamuje české ženy s muži z celého světa, chtěli jsme dát příležitost našim ženám poznat něco jiného…

Víme, že seznamovacích agentur, které seznamují lidi žijící v České republice, je mnoho, ale  pokud má žena zájem poznat muže ze zahraničí, nabízí se jí jen několik málo možností - seznamovat se přímo na ulici, nebo v některém z podniků, kam tito muži chodí, ale to může být nebezpečné. Další možnost mají některé ženy třeba v práci, ale ne každá žena toto chce. Právě pro tyto ženy je zde naše agentura. Na trhu působíme již 8 let, během nichž jsme získali mnoho zkušeností, a myslíme si, že naše poskytované služby jsou za ta získaná léta velice kvalitní, což nám dokazují řady spokojených vztahů a šťastných svateb.

 

Je nějak omezen věk vašich klientů?

Věk našich klientů nijak omezen není. Věk mužů se pohybuje v rozmezí od 28 do ...

 

Odkud je většina vašich klientů?

Našimi klienty jsou muži z celého světa a nejvíce mužů je z Ameriky a Anglie.

 

Proč muži hledají právě  české ženy?

České ženy jsou již ve světě vyhlášené svou krásou, vzdělaností, starostlivostí o rodinu a smyslem pro humor. Který muž by dal přednost jiné ženě? Projděte se po Londýně nebo New Yorku a pochopíte…

 

Jací muži se u vás registrují?

Možná by si někdo myslel, že jsou to muži, kteří nemají šanci se seznámit kvůli svému vzhledu, ale opak je pravdou. Našimi klienty jsou především zaneprázdnění podnikatelé, profesionálové, obchodníci. Většina z nich se chová vybraně a elegantně, jsou pohlední, příjemní a protože mají zájem se seznámit s českou ženou, registrují se v naší agentuře. Vždyť jakým jiným způsobem by se třeba zrovna s Vámi mohli seznámit?

 

Jakým způsobem získáváte údaje o mužích, kteří se chtějí seznámit?

Muži vyplňují registrační dotazníky jako ženy, čímž nám poskytují veškeré potřebné informace ,a s většinou z nich se setkáváme přímo osobně  v Praze. O své klienty se staráme, prověřujeme je, a tím zajišťujeme bezpečí celého procesu seznamování. Vyhledáváme muže, kteří mají vážný zájem o seznámení a maximálně eliminujeme seznámení za účelem žertu či pobavení.

 

Co by měla udělat žena, která se  chce seznámit vašim prostřednictvím?

Pokud má dotyčná žena přístup na internet, pak se stačí pouze zaregistrovat na našich stránkách, tzn. vyplnit registrační formulář a zaslat kvalitní fotografie, protože ty jsou důležitou součástí osobního profilu, který po každé registraci vytváříme (v češtině, němčině a angličtině). Pokud žena přístup na internet nemá, potom zasíláme veškeré informace o agentuře s dotazníkem na její poštovní adresu.

 

Jakou ochranu jejích osobních údajů zajišťujete? Není možnost zneužití?

Profily žen se veřejně nezobrazují, mají k nim přístup pouze naši registrovaní klienti, kteří samozřejmě vidí jen osobní profil, který obsahuje křestní jméno ženy, věk, povolání, počet dětí, barvu očí, vlasů, postavu, zda kouří a pije, její přední vlastnosti a zájmy. Kontaktní údaje (pouze email a telefon) předáváme až po obdržení souhlasu od našich žen. Tudíž je nemožné, aby někdo osobních údajů zneužil.

 

Proč se ženy chtějí seznamovat s muži ze zahraničí?

Každá žena má jistě své specifické důvody, především je to chuť poznat něco nového. Mnohdy jsou nespokojené ze svých dosavadních vztahů s českými muži. Mnoho našich klientek již bylo třeba delší dobu v zahraničí, a proto chtějí za partnera muže z určité země, neboť poznaly mentalitu zdejších mužů a další výhody s tím spojené. Každým takovým vztahem může žena velice získat, rozšířit si svůj vlastní obzor a jazykové znalosti, zvýšit si svou životní úroveň, poznat nové země, nové lidi a především partnera pro svůj život. Už samotné seznamování může být pro ženy velice zajímavé a obohacující – schůzky v luxusních restauracích Prahy a i v jiných městech, poznávání jiných národností a další nové zkušenosti. Také je jistě zajímavá naše nová služba, a to jsou dárky pro ženy. Muži budou mít příležitost zasílat dárky našim ženám, a to jak květiny, bonboniéry, tak také parfémy a další. 

 

 Jak probíhá celý proces seznámení až po první schůzku?

Zaregistrované ženě vytvoříme osobní profil, přiřadíme fotografie a profil zaktivujeme. Profil ženy bude zařazen v systému Planet Romance, do kterého mají přístup pouze  naši registrovaní muži. Také se s muži osobně setkáváme a pomocí osobních profilů jim naše ženy vždy představíme. Pokud muž projeví zájem o seznámení s určitou ženou, zašleme jí emailem osobní profil dotyčného muže a po jejím souhlasu domluvíme schůzku v jedné z luxusních restaurací.

 

Mnoho lidí si myslí, že seznamovat se pomocí seznamovací agentury je až ta poslední možnost, co si o tom myslíte Vy?

S tímto názorem se u našich klientek a klientů často setkáváme, ale vzhledem k tomu, že se specializujeme na seznámení českých žen s muži z celého světa, je situace zcela jiná. Muži, kteří přijíždějí do ČR a mají zde zájem navázat známost, nemají téměř žádnou jinou možnost, než využít služeb seznamovací agentury. Většina našich klientů se nám přiznává, že doposud neměli nikdy se seznamováním přes seznamovací agenturu žádné zkušenosti.

 

 

Tímto děkujeme všem ženám, které spokojeně využívají služeb agentury PlanetRomance a zároveň přejeme mnoho štěstí a trvající lásky našim seznámeným párům. Jsme velice potěšeni, že jsme v minulém roce udělali tolik z Vás šťastnými, a věříme, že letos budeme ještě úspěšnější…    

 

Každá desátá z vás, která se zaregistrujete v naší agentuře, získává službu „Vlastní výběr“ na 1 měsíc zcela zdarma! Při registraci prosím zadávejte, kde jste se o nás dozvěděla - je nutné uvést „Žena-in“ (jinak nemůžete být zařazeni do této akce).

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte proměnu s vizážistkou „Buďte krásná“

          
Reklama