Dnes ve středu ve 14 hodin skončila porada redakce našeho magazínu ohledně toho, co vám přineseme příští týden za články a témata.

Nebudu chodit kolem horké kaše. Jakub Kočí se chystá na 14denní dovolenou. Zanechá tady své stopy, ale fyzicky přítomen nebude. Když jsem ho dnes viděl, vypadal, že dovolenou skutečně potřebuje. Byl zamlklý a jako článek o domácím zvířecím miláčkovi nabízel včeličku. „Už vidím, jak ji, vedeš na vodítku,“ potutelně se smála Saša. Ale dost drbů. Co prošlo?

Alexandra Stušková chystá rozhovor s Míšou Dolinovou. A jak Sašu znám, bude dost do hloubky. Ta si pro vás také připraví příběh kamarádky. Souhlasila, aby si s manželem do poloprázdného bytu vzali do podnájmu studentku. A hádejte, jak to dopadlo…

Dana Svobodová krom hromady módy, včetně módní policie ze svatby, přinese i příběh dívky, která půl roku chodí s chlapcem a ještě s ním nespala. Sama to komentovala slovy: Cudnost, nebo kalkul? Já říkám chudák.

Jakub „ze záhrobí“ přispěje článkem o zbytečných věcech v kuchyni. Myslím, že nemyslí teplou vodu, myčku ani sporák…

A bude toho více.

A nyní témata dne.

V pondělí 25. 7. Dana Svobodová položí otázky týkající se vašeho chození do restaurací. Nemyslím do hospod na pivo, ale za dobrým jídlem. Chodíte? Kam? Na co? Vadí vám tam kuřáci? Šetříte na gurmánské zážitky, atd…

V úterý 26. 7. Alexandra Stušková bude vyzvídat, jakými barvami malujete byt. Máte černou koupelnu a modrou ložnici, nebo zelený dětský pokoj a hnědý záchod? Ne, nemyslím to vážně, ale je fakt, že naše byty nejsou již vymalované jen bíle, že ne?

Ve středu 27. 7. budeme hrát hru na hádanky. Já vám, vy mně a všichni sobě navzájem můžeme potrápit mozkové závity. Tak už je začínejte shánět. :)

Ve čtvrtek 28. 7. Dana Svobodová zavelí k psaní na téma – co za přístroje vám překáží v kuchyni a domácnosti vůbec. Co nedoporučujete si pořizovat a proč!

A v pátek 29. 7. Saša bude vyzvídat, zda vám život ovlivňují cykly měsíce, změny počasí nebo ročních období…

Tak a je to za mnou. Víte skoro to samé, co já. Jen ještě jedna věc. Na srpen chystáme témata týkající se dovolených. Co jste kde koupily, co na sebe pořídily, co vám letošní léto dalo a vzalo. Tak foťte a nakupujte. Těšíme se na vaše příspěvky!

A také děkuji všem za nápady, které nám posílají do e-mailu a do vzkazů. Vaše zpětná vazba je to, co potřebujeme.


Dnes je tématem dne ještě stále váš vztah k horoskopům.

  • Věříte v horoskopy?
  • Splnila se vám nějaká předpověď?
  • Narazila jste na šarlatána?
  • Máte nějakou historku s věštbou, nebo horoskopem?

Napište nám to do redakčního mailu když se mi Váš příspěvek zalíbí, dostanete šišku uheráku!

redakce@zena-in.cz


Dnešní soutěž:

8. Jak se jmenuje zařízení, které z prostoru odčerpává plyny a vytváří vakuum?

Pravidla naleznete zde: PRAVIDLA SOUTĚŽE

Reklama