Máme tady další příspěvek, kdy takový plakát s idolem možná dopomohl jedné naší čtenařce k tomu, aby zabodovala u svého vyvoleného. Gratulujeme!

Milá Free, vidíte, a je z toho láska snad na celý život! :) Krásný den!


 

Milé ženy-in. Také vás některou oslovila scénka z filmu Pelíšky? Myslím tu s tím plakátem.  Připomněla mi mládí, kdy se plakát nedal koupit a každý teenager chtěl mít plakáty olepený pokoj.  Nebyla jsem jiná, ovšem na vesnici to byla věc nemožná.

Zazraky se dějí a mě přivezl strýc z vojny tři vzácné filmové plakáty. Doteď je vidím vedle sebe nad postelí. Dva si byly podobné: Den pro mou lásku a Něžná, uprostřed ale moji zbožňovaní herci v Podrazu.

Rozhodně jsem stoupla na společenském žebříčku, protože kamarádky záviděli. U svého kluka jsem ovšem při jeho první návštěvě zabodovala plakátem přes celé dveře. Byl tam totiž Johan Cruijff, tehdejší fenomenální fotbalista.  V očích mého milého jsem byla ta nejlepší partie na světě.    A já nikdy nevěděla, proč jsem si ten plakát pověsila, jestli že jsme měli stejně křivé nosy nebo že na hráči bylo vidět napětí šlach a svalů.

Možná mi pomohl k nejlepšímu mužskému mého života.

PS:  Snadno jsem uváděné plakáty objevila na googlu ..... už se mi nezdají tak úžasné ale nostalgii ve mě vyvolávají.

Free

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Vaše idoly na zdi

  • Kdo vám visel na zdi?
  • Jaké plakáty visely na zdi vašich pokojů?
  • Proč jste vaše idoly zbožňovali?
  • Nebo jste nikoho neobdivovali?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá tuto skvělou kosmetiku: make-up Maybelline, nový krémový deodorant Garnier a třpytivé stíny pro královnu noci ze Sephory. :)

kosm¨

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu IDOLY. Předem děkuji!

Reklama