I přes počáteční životní trable se nakonec čtenářce s nickem placka0 podařilo vytvořit jednu velkou rodinu, včetně všech příbuzných.

Začínající vztah s partnerem je ten nejkrásnější začátek, to všichni víme. Držení se za ruce, polibky na každém rohu, láskyplné pohledy.
Ona je v osmém nebi on je hrdý a spokojený. Ale pak přijde  v nečekané chvíli od ní věta: Chtěla bych Tě představit rodičům!!

Ale my už v dnešní době s manželem jsme to měli trochu jinak. Můj první přítel mě opustil již v těhotenství po šesttiletém vztahu a na  seznamování jsem neměla ani pomyšlení. Nastěhovala jsem se zpátky k rodičům. Těhotenství a porod jsem si prožila sama. Po narození dcerky sice nápadníci byly ale ...........
Říká se, že  s dítětem se těžko hledá ten pravý a já to měla taky tak. Svého potenciálního manžela jsem si našla na seznamce. První naše schůzka proběhla suprově, jelikož on měl  také dcerku, která byla sice starší tři roky než má 8měsíců, ale to seznámení nebylo tak vázané jen na nás, když jsme měli u sebe ty ratolesti.
Jelikož bylo léto, daly jsme si na letní zahrádce osvěžení a šly na procházku kolem řeky. Padly jsme si do oka hned a jiskra byla veliká. Na druhý den už jsme si daly schůzku jen sami dva bez dětí. A večer po příchodu domů už jsem doma hlásila, že se stěhuji. Mamky na mě vyjevila oči, myslela si, že si z ní dělám srandu, tak to nebrala vážně. Netušila ani, že někoho mám. Kdo by se doma chválil, že jsem ho našla na nettu. Po vzbuzení jsem se pustila do balení, jelikož má dvoudenní známost měla pro mě odpoledne po práci dorazit. To byly rozmluvy a debaty. Své věci už jsem měla zbalené, mamka odešla na odpolední směnu a doma zůstal jen taťka. Blížila se hodina příjezdu, taťka byl nervoznější než já, v životě ho neviděl a teď mi odváží dceru s vnučkou. Z okna už jsem zahlédla jeho auto, tak jsem seběhla dolů. 10 minut trvalo než jsme se odhodlali jít nahoru. A seznámení s otcem??

Potřesení zpocenou rukou, oba zarudlí. Nejdřív taťuldu potěšilo, když viděl, že je starší o 10let než já a pak začali otázky? Zda má jistou práci, bydlení atd......... Zpověď skončila a my nanosily věci do auta. A já už cestou do svého nového bytečku jsem si oddychla, to nejhorší máme za sebou. Jelikož jsem se stěhovala o 25km dál což nebyla taková hrůza. Ale samozřejmě seznamovací akce ta přišla hned o prvním víkendu, mamka nás pozvala na oběd.

Jeli jsme do květinářství koupil pro ní kytku a otci červené víno, které má tak rád. Všichni jsme se náramně bavili, naši byly spokojeni jakého fajného chlapa mám. Naštěstí si také padli do oka. Ten víkend si nechali mimčo u nich a my strávili dvě krásné noci samy. Jsme spolu již pět let a máme dvouletého syna.

A jak vzali jeho rodiče mne??

Jelikož už jsem byla nastěhovaná, tak přišli k nám domů na návštěvu a já jim připravila pohoštění. S potencionální tchýni jsem si toho měla hodně co říci.

Teď jsme jedna velká rodina

 Hezký den
placka0

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

____________________

Hezký příspěvek. Měla jste štěstí, ale i notnou dávku odvahy. Nastěhovat se po dvou dnech známosti :)
Děkuji, že jste napsala a přeji i nadále hodně štěstí.
Saša

Téma dnešního dne: Rodinu si nevybíráš

  • Jaké jsou vaše vzpomínky na první seznámení a přijetí do rodiny vašeho partnera / budoucího manžela?
  • Pokud máte už sama velké děti, jak jste přijala jejich partnery?

Dvě jednoduché nápovědní otázky, ale věřím, že se u nich pobavíme.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme vtipným dárkem, který doufám oceníte:
„Aby vaše vztahy s rodiči manžela neochladly ani v parných dnech a byly stále vřelé: použijte termofor :)“
A k tomu horkou kávu :)

termoforkava

Reklama