60644b1826acbobrazek.png
Obzvláště v uplynulých měsících, během nichž procházíme těžkými časy, je pro lidi složitější být si nablízku a udržovat přátelské vztahy. Přitom, jak se rozdělit o dobré věci a žít naplno, česká veřejnost dobře ví. Umíme si uvařit chutné jídlo, napít se poctivého piva a s otevřenou náručí si užít pohodové chvíle s rodinou, přáteli či sousedy.
60644a53a6f8aobrazek.png

60644a2178b4aobrazek.pngTo všechno se spojuje v Poho životním stylu, který chce pivovar Starobrno lidem ukázat a připomenout. Průzkum, který si nechal zhotovit, ukazuje, že oblast Moravy a její obyvatelé jsou v Česku obecně vnímáni jako otevřenější, přátelštější a pohostinnější. Cílem Starobrna je, aby se toto učení šířilo z Moravy do celé republiky a lidé žili v Poho.

Základem Poho životního stylu je schopnost zbytečně si z ničeho nedělat hlavu, dokonce ani z toho, jestli podle Poho člověk žije, či nikoliv. Objevit Poho se dá na každém kroku kdykoli během dne, i v maličkostech. Například Poho jídlo chutná dobře a je hotové za 60644aa830290obrazek.pngchvilku. Poho pití je třeba pivo, co si na nic nehraje a pije se s kamarády. Poho hudba je taková, do níž se každý vždycky s radostí zaposlouchá. A pokud má někdo Poho humor, umí si udělat upřímnou legraci i ze sebe samého.

Podle Světové zprávy o štěstí z letošního března patří mezi nejšťastnější národy světa ty severské. Recept na šťastný život však nemusíme nutně hledat ve Skandinávii. Poho život sám je totiž odnoží populárního dánského způsobu života hygge a padne Čechům jako ulitý. Ve Starobrnu doufají, že když budeme v Česku více uplatňovat Poho přístup k životu, možná se z 18. příčky šťastnějším Dánům významně přiblížíme.

Produktový tip: Rozdělte se o ležák Starobrno Medium a buďte v Poho!
Světlý nepasterizovaný ležák Starobrno Medium vyniká dokonalým řízem a středně plnou, jemně chmelovou chutí, která se postupně zakulacuje. Ucítíte v něm harmonicky nastupující vyváženou vůni moravského sladu z dvouřadého ječmene, která chuťový zážitek příjemně doplňuje. Díky své skvělé receptuře a vysoké kvalitě je chloubou starobrněnského pivovaru. Nejlépe chutná, když se o něj rozdělíte.

Poho
Význam: české hygge

Poho [poho] je české slovo vycházející ze slov pohoda a pohostinnost, vyjadřující specifický přístup k životu. Jde o tradiční učení rozšířené na území Čech a Moravy, které se zabývá uměním spokojeného života.

První zmínky o Poho pocházejí z Moravy. Jedná se o odnož dánského receptu na šťastný život, hygge.

Základem tohoto učení je schopnost zbytečně nic neřešit, dokonce ani to, jestli žijete podle Poho, nebo ne.

Užití Poho:

  • Poho pohostinnost: udržovat ledničku plnou a umět se o její tekutý i pevný obsah podělit
  • Poho hravost: věnovat se i věcem, které nepřinášejí žádný rozumný užitek kromě zábavnosti
  • Poho pospolitost: znát spoustu vtipů a historek, ale vždy vybrat tu nejlepší
  • Poho humor: dělat si legraci i na vlastní účet
  • Poho atmosféra: zbytečně neuklízet, ale také nedělat nepořádek
  • Poho pohodlí: na dresscode se zásadně ani v nejmenším nehledí

Připojte se s námi k vyznavačům Poho stylu a šiřte s námi tento recept na spokojený život. Začít můžete hned se dvěma láhvemi ležáku Starobrno Medium. Jedna je pro vás a jedna pro někoho, s kým si chcete užít pravou Poho chvilku. Protože o dobré věci stojí za to se podělit.

Tak na zdraví a na pohodu!

Více na STAROBRNO.CZ
60644b02e9d01obrazek.png

Reklama