Přečtěte si recenze našich čtenářek a čtenářů na pivní vlasovou kosmetiku Manufaktura:

Michaela V.

Produkty krásně voní a v letním parnu pomáhají osvěžit a trochu se zrelaxovat ve sprše. Vlasy jsou po použití jemnější na dotek a lesklejší už na první pohled. Dalšími plusy je rozhodně i to, že se vlasy jednodušeji rozčesávají, což ocenila sestra s jemnými kudrnatými vlasy. Jemné krátké vlasy nevyžadují ráno tolik pozornosti při úpravě kulmou, protože se zdají být vzdušnější. Jen masku z testovací sady bychom radši měly v láhvi s dávkovačem, aby se lépe používala ve sprše.

5d4a7d9db8db8obrazek.png

René S.

Testoval jsem Šampon snů - extra jemný, revitalizující a hydratační pivní šampon s kofeinem, Posilující a ochrannou pivní vlasovou masku s přírodními oleji a kofeinem a Unikátní aktivační sérum proti vypadávání vlasů a pro podporu růstu nových vlasů. Ze všech tří výrobků jsem nadšený a má zkušenost s nimi je velmi pozitivní. Šampon krásně pění, dobře se vtírá do vlasů i pokožky, kterou pěkně hydratuje a příjemně voní po bylinkách. Vlasy jsou po použití pevné, zdravé, lesklé. Nelámou se konečky, vlasy neelektrizují. Vlasová maska má příjemnou konzistenci, lehce se nanáší i oplachuje. Po použití jsou vlasy pevné, lesklé, krásné a zdravé, na pohled s větším objemem, dobře se rozčesávají a tolik nepadají. Unikátní aktivační sérum mě zaujalo ze všeho nejvíc. Lehce se aplikuje a je příjemné na pokožku hlavy. Během pravidelného používání se mi o hodně zmenšilo vypadávání vlasů a mezi vlasy mi jako chmýří začínají vyrážet nové malinkaté vlásky. Všechny tři produkty jsou úžasné a rozhodně je všem doporučuji.

5d4a7c4941d1bobrazek.pngVanda S.

Po několika použití Pivní kosmetiky od Manufaktury mohu říct, že jsem velmi spokojena. Šampon má velice příjemnou vůni a krásně vlasy umyje. Vlasová maska je pro mě z těchto produktů TOP! Nejen že hezky voní, ale již po několika použití vidím znatelný rozdíl. Vlasy nejsou tolik poškozené, neelektrizují a jsou pevnější. Vlasové sérum nejvíce vyniká pivním aromatem. Aplikace je velice snadná, ale vzhledem k tomu, že sérum používám jen krátce, tak jeho účinnost zatím nemůžu posoudit. Moc vám za tyto produkty děkuji a určitě je můžu vřele doporučit.

Veronika P.

Velice děkuji za skvělou možnost testovat českou kosmetiku Manufaktura. O pivní kosmetice jsem nikdy předtím neslyšela, a proto mě lákalo ji otestovat. Jako milovnice piva jsem se na testování těšila. Blahodárný rituál jsem začala Šamponem snů. Nejvíce mě potěšilo jeho složení bez silikonů. Vlasy byly po umytí lesklé a plné objemu. Zaujala mě jeho jemná nevtíravá, bylinná vůně.

Ihned po umytí vlasů jsem aplikovala Posilující a ochrannou pivní vlasovou masku. Již po první aplikaci se vlasy lépe rozčesávaly, mám vždy problém se zacuchanými vlasy. Nejvíce jsem se těšila na Unikátní aktivační vlasové sérum! Když budu trpělivá, můžu se prý dočkat až 28 200 nových vlasů. A to zní báječně. Po použití jsem poznala i tužící efekt, takže teď nějakou dobu nemusím používat jiné tužidlo. Ještě jednou děkuji za tuto skvělou trojici produktů. Této kosmetice zůstanu věrná i po jejím spotřebování.

Libuše Ž.

Velmi stručně a jasně řečeno, jsem nadšená. Šampon je přesně to, co moje vlasy potřebují: je jemný, revitalizujíc a velmi dobře se aplikuje. Vlasy po opláchnutí jsou evidentně objemnější, krásně lesklé. Aktivační sérum je unikátní jak složením, tak způsobem použití prostřednictvím jemného rozprašovače, takže tam, kde mám vlasů opravdu málo, mohu cíleně a šetrně aplikovat. Vlasová maska je opravdu posilující. Blahodárnou dávku přírodních ingrediencí jsem si užívala. Manufaktura může být na tyto výrobky pyšná. Dosud jsem o této vlasové kosmetice neslyšela, nyní jsou webové stránky Manufaktury v mých oblíbených. Už jsem i svým známým o této novince řekla. Určitě jsem vděčná i Ženě-in, že prostřednictvím svých stránek nás informuje nejen o novinkách, ale o všem dění, jsem moc ráda, že jste.

Aneta D.

Vlasovou kosmetiku Manufaktura testuji sice teprve cca 8 dnů, ale hned po prvním použití jsem pocítila, že jsou vlasy vzdušnější a krásně voní, vůně mi připomíná něco z dětství, také proto jsem si hned tuto kosmetiku zamilovala. Obden používám Jemný pivní šampon společně s Pivní vlasovou maskou a každý den před spaním si do vlasů nanáším Unikátní aktivační sérum pro růst vlasů, oceňuji že sérum je ve spreji, takže se nanáší snadno a rychle.  Vlasy mám krásně jemné, voňavé a jdou snadno rozčesat. Nárůst nových vlasů jsem zatím nezaznamenala, ale na to je ještě moc brzy.

Zuzana B.

Myslela jsem si, že bude mít kosmetika pach piva.  Ale vůbec ne. Voní krásně po přírodě. Šampon mě překvapil svou konzistencí. Na mě dost řídké provedení, ale stačilo málo a vlasy se krásně umyly. Maska mi udělala velkou radost. Vlasy jsou po masce obalené jak v sametu. Vzhledem ke krátkému času testování jsem ale zatím neměla dostatek času otestovat sérum proti vypadávání vlasů. Je pravda, že padání vlasů jsem si v poslední době nevšimla, ale zatím jsem nezaznamenala růst nových. Sadu od Manufaktury doporučuji. Je to luxus pro vlasy každé ženy.

5d4a7cb2e3062obrazek.png

Zuzana T.

Pivní řada kosmetiky Manufaktura mě zaujala na první pohled krásným dárkovým balením a na druhý jejich celkovým designem jednotlivých přípravků. Pamatuji, že už naše babičky využívaly zlatavého pivního moku nejenom k pití, ale i k péči o své vlasy. Manufaktura se inspirovala staletou tradicí českého piva jako zdrojem vitamínů B, stopových prvků a minerálů. Využívá opravdu „skutečné pivo“ Ferdinand - světlý ležák 11% Max, (ten získal po vypití skvělé hodnocení i od manžela), mandlový olej a jiné ingredience. Po použití šamponu, který alespoň mně krásně voní, se vlasy více leskly a ty moje dokonce viditelně nabyly na objemu. Po použití masky byly vlasy hebčí a lépe se rozčesávaly. Myslím, že její hloubkové působení bude ještě viditelnější po delším používání. Aktivační sérum, které by mělo podpořit růst vlasů a omezit jejich vypadávání, vtírám každý den. U něho pozoruji i lehký tužící účinek. Optimální délka kůry je tři měsíce, takže těžko posuzovat po necelém měsíci. S přípravky jsem spokojená, cením si i toho, že nejsou testovány na zvířatech a jsou skoro na 100 % z přírodních surovin.

Jana J.

  • Pivní šampon

Šampon mě velmi mile překvapil příjemnou vůní, která nebyla výrazná, čehož jsem se zpočátku obávala. Stačí jej nanést malé množství. Vlasy byly po použití hebké a lesklé i bez dalších přípravků, které na vlasy z důvodu lesku používám. Zatím jej používám velmi krátce, takže dlouhodobý efekt na vlasy nemohu posoudit, ale prozatím je velmi příjemný.

  • Sérum

Bohužel jej používám velmi krátce, ale opět má příjemnou vůni i konzistenci a dobře se nanáší. Jelikož jsem nyní těhotná, trápí mě vypadávání vlasů, tak doufám, že se dostaví slibované výsledky. Už po prvním použití se vlasy zdály objemnější.

  • Maska

Po prvním použití se vlasy dobře rozčesávaly a tvarovaly.

5d4a8004a86b3obrazek.png

Více informací o produktech naleznete zde.

5e5d04ef22c41obrazek.png
Přečtěte si také:

Reklama