SodaStream nabízí celé široké portfolio výrobníků domácí osvěžující sodovky. Vyberte si z nich ten svůj a udělejte si z pitného režimu činnost, která vás bude bavit.

SodaStream PLAY

Benjaminkem rodiny SodaStream je v současné době výrobník PLAY, který navrhl švýcarský produktový designér Yves Béhar. Podařilo se mu tak maximálně zjednodušit tvary výrobníku a navázat tak na svůj předchozí výtvor, SodaStream Source, který byl oceněn Red Dot Award.

Sodastream

Snadnou přípravu perlivé vody zaručuje jednoduché uchycení lahve bez šroubování nebo funkce Auto Lift pro uvolnění nadbytečného tlaku a automatické navrácení do původní pozice. S výrobníkem PLAY si tak perlivé nápoje připraví samostatně i děti.

PLAY se dokonale hodí do každé kuchyně díky svému jednoduchému vzhledu a výběru z pěti barev (žlutá, červená, bílá, šedá, černá). Balení SodaStream PLAY obsahuje kromě výrobníku 1l lahev a bombičku s CO2 SodaStream.

Do konce května si dokonce můžete výrobník zakoupit v limitované edici s dárkem, dvěma sirupy v nejoblíbenějších příchutích pomeranč a lesní ovoce a dvěma kusy designové lahve. A pokud se zapojíte do soutěže, máte možnost vyhrát farmářskou bedýnku nebo odšťavňovač, se kterým si snadno připravíte čerstvé šťávy z ovoce či zeleniny.

SodastreamDoporučená maloobchodní cena výrobníku SodaStream PLAY je 1990 Kč včetně DPH.

Designová lahev Fuse, navržená speciálně pro výrobníky sody SodaStream Source a Play od světového návrháře Yvese Béhara.

Vysoce odolná plastová láhev ve štíhlém designu je vyrobená z kvalitních plastů bez BPA (Bisfenol A) a zaručuje kvalitní,  jednoduchou a rychlou přípravu sodovky. Zároveň odolává zvýšeným tlakům.

Lahev je o objemu 1 litr, prodává se v balení po 3 kusech v bílé, nebo černé barvě.

Doporučená maloobchodní cena lahví je 349 Kč včetně DPH.

Speciální designová lahev Fuse Kids, navržená od světového návrháře Yves Béhara.

Sodastream

SodaStream lahev určená speciálně dětem. Na výběr jsou čtyři barevné motivy. Lahev je o objemu 0,5 litru, takže ji dětem můžete přibalit jak do školy, tak i na výlet. Děti si mohou lahev navíc podepsat, takže si můžete být jisti, že si ji vždy snadno poznají.  

Je opatřena hermetickým uzávěrem, díky kterému voda vydrží dlouho plná bublinek.

Crystal red.jpgLahev je v balení po 1 kuse.

Doporučená maloobchodní cena lahve je 149 Kč včetně DPH.

SodastreamSodaStream Crystal se skleněnou technologií

Designový přístroj SodaStream Crystal uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky a rychle se stane stylovým doplňkem každé domácnosti. Má nadčasový vzhled umocněný křišťálovou čistotou skleněné karafy. Díky skleněné lahvi, kterou je možné mýt v myčce, si voda zachovává svou jedinečnou svěžest a čistotu. S výrobníkem SodaStream Crystal si užijete stylového potěšení z každé připravené lahve čerstvé perlivé vody.   

Balení obsahuje kromě výrobníku i skleněnou lahev o objemu 0,7 l a bombičku s CO2 SodaStream.

Až do konce léta je k dostání za maloobchodní cenu 1990 Kč včetně DPH, běžná doporučená maloobchodní cena je 2699 Kč včetně DPH.

Reklama