A máme tady další soutěž pro všechny naše hravé čtenářky. Tentokrát se v rámci soutěžení zaměříme na správné dodržování pitného režimu.
Požívat nápoje zde budete sice jenom virtuálně, ale kdo ví? Třeba vám to připomene, že se máte napít i v reálu. Protože tekutiny naše tělo potřebuje, a mnoho z nás se k němu v tomto ohledu chová téměř macešsky.

A o co tedy v naší soutěži půjde?

Ode dneška každý všední den musí soutěžící splnit zadaný úkol, který spočívá ve virtuálním vypití nápoje.
Kliknutím na obrázek s nějakou tekutinou - např. voda, minerální voda ProLinie, bylinky, ovocné šťávy atd. si splníte svůj denní pitný režim. Pokud nebudete mít možnost splnit zadaný denní úkol, můžete se napít zpětně, ale pozor! Maximálně 3x v jednom dni.

Kontrolovat si svůj pitný režim můžete na podstránce, kde vám obrázek květiny bude oznamovat, jak jste na tom.
Při správném režimu bude květina kvést, pokud jeden den vynecháte, květ se zavře a při vynechání dvou dnů uvadne.

V závěru celé soutěže, která potrvá do 29. 1. zodpovíte kvízovou otázku a pak již budete čekat na vylosování, jehož výsledky se dozvíte 3. 2.

Pro 25 šťastných výherkyň připravila Poděbradka skvělé ceny. Vyhrát můžete například batohy, tašky, trička, kšilty, vesty, mikiny, kloboučky, či kosmetický balíček.

Jistě nemusíme připomínat, že soutěže se mohou účastnit pouze čtenářky, které jsou zaregistrované na www.zena-in.cz a že každá z vás může soutěžit pouze jednou a sama za sebe.

A nám již nezbývá nic jiného, než vám popřát hezké soutěžení a mnoho štěstí. Tak směle do toho, nápoje již čekají.