61f3c5e9f384eobrazek.jpg

Pickwick Joy of Tea Ginger Spices je delikátní směs koření a bylin s proužky zázvoru, která kombinuje svěží chuť citrónové verbeny a kořeněné chutě anýzu a fenyklu. Obsahuje 35 % zázvoru, který rozehřeje a zrychlí metabolismus, ale také pomůže při nachlazení nebo nevolnosti.

Pickwick Joy of Tea Green Jasmin nabízí rafinovanou směs kvalitního zeleného čaje ovoněného jasmínem, která je podtržena sladkým hruškovým podtónem. Povzbudí vás a potěší zároveň. Zelený čaj je silný antioxidant, díky kofeinu rozproudí myšlení, zlepší soustředění, a dokonce chrání mozek před stárnutím.

Pickwick Joy of Tea Berry Dreams – nasládlá směs rooibosu s malinami, borůvkami, jahodami a s osvěžujícím nádechem citrónu zaručeně potěší všechny milovníky ovocných čajů a povzbudí jejich smysly. Rooibos neobsahuje kofein a má mnoho benefitů – je plný vitamínů a minerálů, napomáhá vylučování škodlivin, a posiluje tak celkovou imunitu organizmu. Pomáhá i s hubnutím, protože zlepšuje trávení a tlumí chuť k jídlu.

Pickwick Joy of Tea Earl Grey Citrus přináší výraznou chuť černého čaje Earl Grey s fenyklem a anýzem, kterou doplňuje příjemná svěžest citronových a pomerančových tónů. Tento kvalitní černý čaj s netradiční příchutí vás zahřeje a dodá energii. Vyzkoušejte ho třeba i s trochou kravského nebo ovesného mléka. Černý čaj má antioxidační účinky a pomáhá snižovat cholesterol.
Balení obsahuje 15 sáčků a stojí 64,90 Kč.

61f3c544485caobrazek.jpg

Dárkové balení čajů Pickwick Joy of Tea v praktické plechové krabičce má krásný design a ukrývá v sobě hned 3 balení sáčkových čajů prémiové kvality. Stojí 259 Kč.

Bohatá historie čajů Pickwick se datuje od roku 1753 spolu s firmou Douwe Egberts. V tomto roce Egbert Douwes a jeho žena Akke Thijsses otevřeli svůj koloniál v městečku Joure v Holandsku, čímž položili základy dnešní společnosti Douwe Egberts. Egbert a Akke viděli své poslání v prodeji výrobků, které „zvyšují požitky každodenního života“. Až do první světové války prodávali široký sortiment zboží, hlavními výrobky byla káva, tabák a čaj. Současné jméno získal Pickwick v roce 1937. Ve snaze najít více „anglicky znějící“ jméno pro čaj Douwe Egberts, přišla žena tehdejšího ředitele s nejlepším návrhem. Jejím oblíbeným spisovatelem byl Angličan Charles Dickens, a tak navrhla Pickwick podle díla „Kronika Pickwickova klubu“.