pattex

Montážní lepidla se díky své lepící síle a spolehlivosti stala nezbytnými pomocníky mnoha domácností. Doposud ovšem bylo nutné při lepení používat aplikační pistoli. Společnost Henkel nyní přináší na český trh unikátní novinku - montážní lepidlo Pattex Power Fix se samospouští.

pattexRevoluci v lepení odstartovala značka Pattex společnosti Henkel. Pattex Power Fix je první montážní lepidlo s vlastní samospouští. Díky revolučnímu balení nepotřebujete aplikační pistoli. Stačí zmáčknout samospoušť a pohodlně aplikovat lepidlo. Jen jedno zmáčknutí a lepíte! Aplikace je tak snadná, že ji hravě zvládne téměř každý.

Pro standardní lepení s montážními lepidly potřebujete aplikační pistoli. Méně zkušení kutilové se mohou zdržet již vložením kartuše do pistole. Při vytlačování je navíc nutné vyvinout dostatečnou sílu. S použitím unikátního balení montážního lepidla Pattex Power Fix se samospouští tyto drobné problémy odpadají. Lepíte snadno a rychle. Navíc nemusíte společně s lepidlem pořizovat aplikační pistoli a tím šetříte náklady.

Montážní lepidla jsou spolehlivá, lze je využít pro lepení téměř jakéhokoliv materiálu a jsou vhodná k lepení i velmi těžkých předmětů. Lepidlem Pattex Power Fix se samospouští můžete lepit doma, na chatě či na chalupě. Toto lepidlo spolehlivě lepí různé materiály, jako je dřevo, keramika, kov, lepenka, překližka nebo polystyren (alespoň jeden z lepených povrchů musí být savý). Navíc se vyznačuje okamžitou přilnavostí, to znamená, že lepený předmět okamžitě drží na svém místě a nemusíte jej nijak fixovat. Tuto vlastnost oceníte zejména při lepení na svislé stěny či strop.

Lepidlo Pattex Power Fix se samospouští je prvním montážním lepidlem v České republice, které využívá „samospouště“ pro snadnou a rychlou aplikaci. Usnadněte si práci a vyzkoušejte revoluční novinku. Lepte bez pistole snadno, rychle a bezpečně.

Více informací naleznete na www.pattex.cz

Reklama