Tak to je hláška malé Natálky, kterou nám poslala čtenářka Krupová. A dozvíte se i něco víc.

Moc děkuju, děti jsou opravdu úžasné... Proč je učíme neříkat, co si myslí? :-)


Přeji krásný den.

Mám doma sedmiletou treperendu a 17 měsíčního sviště, takže výroků a legračních zážitků máme doma plno. Někdy na adresu dospělých někdy na adresu malého Tomíska. Mám doma sešit s jejími perlami. Tomík pochopitelně ještě nemluví.

Ve čtyřech letech Natálky jsme byli na koupališti a ona zamyšleně koukala na chlapečky a tatínky. Tomáška jsme tehdy ještě neměli, takže nevěděla jaký je rozdíl mezi holčičkou a klukem. A pak se zadívala na vedlejší pár na dece, kde muž byl velmi dobře obdařen a možná i to sluníčko a teplo udělalo své. A pěkně nahlas se zeptala, proč tam ten pán má ten hrbolek? :-D

Jindy jsem zase vešla do jejího pokoje a málem jsem neměla kam šlápnout, kolik se tam válelo na zemi hraček. Tak jsem se rozčílila a zlostně jsem jí přikázala, ať si okamžitě uklidí ten pokoj! A ona mi s klidem odpověděla: „Já nejsem uklízečka, jsem kuchařka!“

A nedávno mě naprosto odbourala. Měla ve školní družině dětský maškarní bál a když přišla domů vymýšlela masku i Tomáškovi. Uvázala mu šátek na krček a nasadila její dětský klobouček. A přišla se mi ukázat, jako že je za princeznu a on za kovboje. Jen jsem se smíchem dodala, že kovboj nosí kolt, kde ho má Tomík? Tak se zasmála a řekla „bambitku jsem mu nedala, on by se zastřelil“ :-)

Přeji krásný den s pěkným tématem

Krupová

krup

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Dnešní téma zní: Hlášky našich dětí.

Prosím, příspěvky už neposílejte. Kolem 16. hodiny se dozvíte, která z vás získá za odměnu vitamíny Marťánci a dva dětské šampóny Garnier Kids (meruňka a zelené jablko).

hlasky

Reklama