AKTUALIZOVÁNO. Dobrých zpěváků a písniček není nikdy dost. Dnešní středeční ráno bych vám chtěla co nejvíc zpříjemnit a proto jsem vybrala song Richarda Krajča a Tomáše Kluse, druhý jmenovaný v dubnu vyrazil křížem krážem se svým turné s názvem Proměnamě. Společná písnička obou populárních zpěváků se jmenuje Cesta.

A máme tady pro vás horkou novinku, která před chvílí dorazila do redakce. V ranním vysílání pro ostravské Rádio Čas Richar Krajčo prozradil, že končí s herectvím. Chce se více věnovat kapele a dětem.

Rozhodl jsem se věnovat víc kapele a dětem,“ řekl rádiu Richard Krajčo. „Jel jsem vždycky po obou kolejích. Dalo se to zvládat, když si člověk vybíral a dobře si dával do diáře věci. Dnes jsou i jiné životní priority, člověk nemůže dělat vše. Rozhodl jsem se, že dám přednost dětem, než abych někdy něco natáčel a hrál. Kapela mi zůstává,“ dodal.

Richard za svou hereckou kariéru ztvárnil nespočet divadelních rolí a pyšní se Cenou Alfréda Radoka a Thálií.

Krajčo dále Radiu Čas řekl, že skupina Kryštof vynechá až na pár výjimek tradiční letní festivaly a místo nich nabídne své koncerty v rámci jednodenních Kryštof kempů.

A jaká je ta „vaše dnešní cesta“, milé Ženy-in?

Reklama