Petra, Renata, Petra.W a ZuzusxP, to jsou další čtenářky, které přispěly do dnešního písničkového tématu. Jak se vám líbí jejich písničový výběr?


NEJOBLÍBENĚJŠÍ (pro dnešní den):

Při zamyšlení o nejoblíbenější písničku jsem zjistila, že jich je šíleně moc a podle nálady je to vždy jiná.

Srdeční záležitost mého mládí.

Večer křupavých srdíček

NEJNEOBLÍBENÁ: Není.

Když bych to vzala pocitově tak nemám ráda jednu moc pěknou písničku, protože ji hrávají u nás na pohřbech a těch bylo za poslední dobu víc než je potřeba.

Až mě andělé

Pěkný den přeje,
Petra

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách...


Moc Vás zdravím do redakce.

Miluji píseň Marie Rottrové - LÁSKO VONÍŠ DEŠTĚM

Nesnáším píseň Petera Nagyho - Jsme svoji

Rusalka2008
Renata :-)

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách...


Studánka stříbrná mě vrací do dětství, a myslím, že je to jedna z nejhezčích písniček, jaká u nás kdy vznikla - prostě, v jednoduchosti je krása. Vždy, když si ji pustím, mám v očích slzičky - v této písničce je prostě vše, co mám na srdci, jen to neumím tak hezky vyjádřit, jako Hanička ...

Maxim Turbulenc - k tomu snad není třeba nic vysvětlovat - nejvíce to vystihl jeden z komentářů pod videem - že za tohle by se mělo zavírat. Jo, je to tak ...

Studánko stříbrná

Petra.W

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách...


Dobrý den,

zamyslela jsem nad dnešním tématem a posílám vám písně, které miluji a nesnáším.

Mnoho z písniček, které již byly zmíněny, mám velmi ráda, ale nejraději mám tuhle, jelikož je to jedna z mála písní, u kterých se dokážu zasnít...

I Do It For You

Při přemýšlení o tom, co nerada poslouchám mi okamžitě na mysl přišla tato německá kapela - nevím proč, ale je mi jejich hudba nepříjemná...

Nesnasim: Durch Den Monsun

Vaše čtenářka,
ZuzusxP

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách...

Téma dne: Nejkrásnější a nejodpornější písnička

Posílejte mi na redakční e-mail odkazy na písničky, které najdete na serveru YouTube. Náš systém bohužel neumožňuje vkládat jiná videa, tedy posílejte odkazy opravdu směřující pouze na YouTube.

Co konkrétně chci?

Od každé z vás pouze a přesně dva odkazy. Rozhodněte se vnitřně a pošlete mi...

  • ... písničku, kterou milujete.
  • ... písničku, kterou nesnášíte.

Ke každé z nich, pokud to má nějaký důvod, mi ten důvod napište. Ale samozřejmě ho psát nemusíte, protože oblíbenost skladby je povětšinou věc pocitová.

Mám tu pro vás připravené lákavé ceny! Jednu z aktivních účastnic v písničkovém denním tématu odměním poukázkou na ubytování v libereckém HOTELU**** BABYLON pro dvě osoby a volný vstup do AQUAPARKU, LUNAPARKU a iQPARKU, cena této dárkové vstupenky je 2990 korun! Ubytování lze využít kdykoli v průběhu června. Pro další dvě čtenářky tu mám přichystaná dévédéčka s filmy Tanec v temnotách a S milenkou mé matky!

Své písničky posílejte dnes (3. 6. 2010) maximálně do 15.00 hodin! Stejné písničky, které už dnes v magazínu vyšly, nebudou zveřejněny.

Reklama