Hra v piškvorky začne v pondělí 18. 6. přesně v poledne, kdy dojde k zásadnímu prvnímu rozstřelu. Pro ty z vás, kteří s touto hrou u nás nemáte zkušenosti, upřesníme a zopakujeme několik důležitých pravidel.

Při prvním i druhém rozstřelu hraji s redakcí. Co to znamená?!!
To znamená, že nesmíte ráno vstát z postele levou! Musíte jí nejprve třikrát poklepat o zem, vnořit do bačkory, pak pravou sedmkrát o zem a šup do bačkory a pak teprve máte šanci vyhrát! Hrajete totiž s počítačem. Redakce je jen taková zástěrka. Až se vytřídí ideální počet dvojic ze samých čtenářek, budete už mít do dalšího kola přidělenu skutečnou protihráčku z masa a kostí. Až vás to bude mrzet!

Protihráčka nehraje! Trčím tu kolik hodin a ona nikde!
V takovém nepříjemném případě je vhodné snažit se jï všemi dostupnými prostředky kontaktovat - vzkazem (nahoře v liště), mailem (pokud je kontakt na ni vidět), případně to zkusit přes redakci: marketa.brenikova@zena-in.cz.  V nejhorším případě se prostě nedostaví a vy máte vítězství jasné. Jsou horší případy...


Protihráčka hraje mrtvého brouka a nereaguje na mé výzvy. Těsně před koncem ale uhraje vítězný tah!
To je sprosťárna a setkáváme se tu s ní docela často. Pokud vznesete protest mailem na marketa.brenikova@zena-in.cz a stihnete to než začne další kolo, dáváme většinou za pravdu tomu, kdo nám napsal. Případně probíhá šetření vaší komunikace pod zápasem. Po začátku dalšího kola už není možné s výsledky nic dělat! Hra je předprogramovaná a zásahy tohoto typu už pak nejsou možné!

Přihlásila jsem se, ale nemůžu hrát, protože musím pracovat, jedu na dovolenou, letím do kosmu...
V takovém případě buďte ohleduplná k protihráčce, která tu kvůli vám pak musí trčet mnoho hodin zbytečně. Napište jí rovnou, že tu nebudete a že se vzdáváte. Ale pozor! V případě, že se pak nakonec náhodou ke hře přece jen dostanete a hráčka s vámi nepočítá, může to budit dojem, že jste to švindlovala, a to je nejlepší cesta ven z turnaje! 

Vsaďte se!
Do poloviny července si můžete na vítěze vsadit! Stačí možná nahlédnout do starších turnajů na ostřílené pardály nebo kouknout na pár zápasů aktuálního turnaje. Nebo jen tak střelit, to už je na vás. Svůj tip pak napište SEM, ale pozor - lze vložit pouze jeden a jen jednou!

Další důležité informace pro přihlášení, přehled cen a podobně  najdete TADY.