Jak se můžete přihlásit?

Přihlásit se může každý kliknutím na  TADY.  Až se vám stránka otevře, klikněte na „PŘIHLÁSIT“ napravo od názvu „Turnaj o kosmetický balíček“. Objeví-li se vám nápis „ODHLÁSIT SE“, jste přihlášeni.

Kdy turnaj začne?

Ve středu 13.9.2006 - v poledne - tu dobu dojde k rozlosování hráčů a začne první kolo. Další kola budou vždy začínat i končit ve stejný čas - tedy ve 12:00. O termínech kol Vás budeme informovat hromadným vzkazem. 

Proč hraji s redakcí? 
Pokud Vám počítač přidělil hráče ,,redakce", hrajete první kolo s počítačem a jste automaticky vítěz. Je to proto, aby se vygeneroval vhodný počet hráčů na další turnaje a vznikly už dvojice pouze ze skutečných hráčů.

Jak dlouho bude trvat jedno kolo? Kolik času bude na odehrání?

Na odehrání prvního kola bude času dost. První kolo začne ve středu 13.9.2006 ve 12:00. Termín ukončení je 15.9.2006 ve 12:00.

Začátek termínu druhého kola bude 17.9.2006 12:00 - 18.9.2006 12:00.

Protesty proti výsledkům jednotlivých zápasů budou přijímány na mailové adrese marketa.brenikova@zena-in.cz (v době od 23.září na richard.klicnik@zena-in.cz) od skončení prvního kola do začátku druhého.

Termíny dalších kol budou upřesňovány v průběhu času i dle počtu účastníc.

Jaká jsou pravidla hry?

Obvyklé piškvorky - 5 značek (koleček, nebo křížků)

Kdo začíná hru?

Ten, kdo dostal přidělena kolečka. O přidělení rozhoduje redakce, respektive programátor, který piškvorky naprogramoval. Protesty se nepřijímají.

Jak se vyřeší nedohrané hry?

Nedohranou hru prohrál ten, kdo je na tahu.

Budou možné protesty proti odehrávačům na poslední chvíli?

Protesty budou možné a v případě nekomunikace hráče a evidentní snahy o přelstění protivníka technickými úskoky budou protesty vyřízeny kladně. O tom, co je technický úskok, rozhoduje redakce. Redakce má právo změnit vítěze ukončeného zápasu. Redakce bude přihlížet při rozhodování především k diskusi vedené pod hrou.  

Do kdy je možné podávat protesty proti výsledku zápasu? A jak?

Protest je možné podat kdykoliv od zahájení kola do hodiny před začátkem dalšího kola. Protest se musí podat písemně na mailovou adresu marketa.brenikova@zena-in.cz.

Jak se dozvím výsledek vyřešení mého protestu?

E-mailem

Kdo bude vítězem?

Ten, kdo neporuší pravidla a projde přes všechny soupeře až do finále.

Co je výhra?

Vítězka získá kosmetický balíček (skoro balík:-). Ze dvou dalších zúčastněných vylosujeme dva, kteří získají malou drobnost. 

Všem přejeme příjemnou hru.

Reklama