Závěrečným napínavým soubojem mezi Cher a umisankem skončil 1. Oskar turnaj v piškvorkách na Žena-in.cz. Vyhrála UMISANEK! Gratulujeme!!!! A posíláme mobilní telefon Siemens C65 s fotoaparátem, MMS a Oskartou.

Finále bylo zajímavé – Cher, všemi považovaná za favoritku, se v rámci první hry uklikla, a to mělo na další vývoj evidentní dopad. Druhou hru vyhrála po lítém boji Cher a ve třetím závěrečném zápase s propoceným tričkem na sobě zvítězila umisanek. Ostatně níže v krátkém minirozhovoru to umisanek podrobně popisuje.

 

Spolu s druhou Cher získaly cenu útěchy i následující nicky: alik, Kvítek, Nanilka, Kukačka,  Lucie22, Gabia, Kolaja, Světluše, Wiki. V průběhu příštího týdne naleznete ve své poště drobný dárek.

 

A nyní se seznamte s vítězkou turnaje. Poprosili jsme umisanka, aby nám o sobě něco napsala. Jak se dostala na Ženu-in, co se jí na nás líbí, jaký je její vztah k piškvorkám atd.

 

Moje cesta na Ženu-in: Stránku mi našel přítel, aby mě zabavil a já si pořád nestěžovala, že si mě nevšímá a jen sedí u PC. Ženu-in si vybral, protože získala titul nejlepší internetová stránka roku pro ženy. Jeho plán nevyšel, hned první návštěva (bez registrace) mě odradila. Barvy jak v cirkusu, nezajímavé články… . Za nějaký čas jsem náhodou na stránky zabrousila znovu, zaujal mě článek, a tak jsem se sem začala vracet. Četla jsem články, zaregistrovala jsem se a začala soutěžit. Strašně dlouho jsem vůbec nic netušila o existenci auditek, ty jsem objevila až nedávno, právě díky piškvorkovému turnaji.

Co se mi tu líbí: Zamilovala jsem se do těch barviček, které mě zpočátku odrazovaly. Obzvlášť v zimě, když je všude šedo, příp. bílo je to  hrozně příjemné pokoukání. Pak jsou tady moc milé holky a kdybych je viděla, tak je to taky určitě moc příjemný pohled J. Ale vážně, ty auditka jsou skvělý nápad, člověk si může popovídat, poradit se, pobavit se (moje oblíbené „Lvice“ se teď pěkně rozjely) a nikde si nepřipadá nevítaný. Má to samozřejmě i své stinné stránky – přítel si stěžuje, že si ho nevšímám a pořád sedím u PC. Nevíte náhodou o nějakém serveru Muž-in? J

Piškvorky: Než začal turnaj, o existenci piškvorek na Ženě-in jsem neměla ponětí. Piškvorky sice hraju od dětství, školní léta byly jedním velkým piškvorkovým turnajem, ale protože jsem tady nikdy dřív s nikým nehrála, nevěděla jsem, co mám od soupeřek čekat. Proto jsem ve vítězství spíš jen tajně doufala, a kdyby nebyl ve hře telefon, který jsem se stejně co nevidět chystala koupit, asi bych se ani nepřihlásila. Brala jsem to trochu jako osud – můj dědeček telefonek (5 let starý Alcatel), se už nějaký pátek chystal na odpočinek a ani transplantace nové baterky nepomohla. A zrovna Siemens C65 jsem se po dlouhém váhání rozhodla koupit, takže z výhry, jak jinak, velká radost!

Soupeřky: Všechny dobré samozřejmě, a některé o něco lepší. Hned po Cher, která byla, jak se dalo čekat, nejtvrdším oříškem, mi dala nejvíc zabrat gagrgagr, kterou tímto zdravím. Po zápase s ní jsem ze sebe svlékala propocené tričko (a nemyslím to obrazně!) a nejsem si jistá, jak by zápas dopadl, kdybych nezačínala.

Do dalších turnajů: Moc se těším na další turnaj, ale už jen jako divák a fanda. Hrát už se mi moc nechce, stálo mě to přece jen příliš času, přemluvit bych se nechala možná jen nějakou hodně zajímavou výhrou. Takže až se bude hrát o auto, budu zase zpět.

 

Děkujeme umisankovi a pro ostatní piškvorkomilné tvory: další turnaj začne v průběhu ledna. Těšte se a pečlivě trénujte. Piškvorky najdete ZDE . Abyste je mohly hrát, musíte být zaregistrované a přihlášené.

Reklama