Ušní šelesty neboli tinitus je lékařský ter­mín pro pískání, zvonění, šumění nebo jiné nechtěné zvuky v uchu, které většinou sly­ší pouze postižený, nikoliv jeho okolí. Jinými slovy, zvuky se odehrávají v pacientově hla­vě. Tinitem trpí miliony lidí na celém světě. Tinitus může mít různé příčiny. Mezi obvyklé příčiny patří hluk, zánět a také stres. V těch­to případech se většinou jedná o tzv. akutní tinitus, u nějž lze poškození smyslových a ner­vových buněk často zvrátit. Jinými slovy, akutní tinitus je možné vyřešit za několik dní nebo týdnů. Někdy však tinitus může trvat měsíce i roky a v tom případě hovoříme o tinitu chronickém, který může být pro postiženého velkým břemenem. Přesnou příčinu chronického tinitu bývá velmi složité odhalit a pacienta většinou čeká dlou­há cesta, při níž se musí obrnit pevnými nervy.5f2bdd6fb0143obrazek.png

A proto, pokud se u Vás vyskytne tinitus v akut­ní fázi, nečekejte „až to samo přejde". Poraďte se se svým lékařem, jak nejlépe postupovat.
5f2bdeaad18e6obrazek.pngRegeneraci poškozených buněk lze podpořit lepším prokrvením, například za použití patentova­ného extraktu z jinanu dvoulaločného EGb 761. V lékárně jej můžete zakoupit jako volně prodejný lék s názvem Tebokan.

Tebokan® 120 mg potahované tablety je lék k vnitřnímu užití. Před zahájením léčby je vždy třeba vyšetření Vašich příznaků lékařem. Účinná látka: extrakt z jinanu dvoulaločného (ginkgo biloba) EGb 761®. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták. Lék můžete zakoupit v lékárně i bez receptu.

Více info na TEBOKAN.CZ a USNISELEST.CZ
5f2bdd8d14aeaobrazek.png

Reklama