Pro pionýry je tou nejlepší oslavou povedená akce pro děti! Pod názvem „Pionýrské Pětadvacítky“ se takových akcí skrývá celá řada! Budou nejen připomenutím 25. výročí obnovení samostatné činnosti Pionýra, ale především příležitostí pro kohokoliv, kdo se chce setkat s pionýry a zažít něco neobvyklého… Ve dnech 17. dubna až 17. května je připravena skoro stovka otevřených akcí po celé republice a zváni jsou opravdu úplně všichni!

Pionýrská Pětadvacítka

Co vás čeká, když pozvání přijmete? V nabídce najdete spoustu různorodých akcí. Některé z nich jsou spíše pro současné i bývalé členy oddílů, jako 25 hodin v klubovně, strávených hrami, povídáním a vzpomínáním nad kronikami, ale většina jich bude zcela otevřených. Půjde například o turnaj v 25 deskových hrách, pochod 25 km, pohádkový les s 25 úkoly na trase, výlety na 25 vyhlídek v regionu a podobně. Všechny spojuje pohyb, aktivita, číslo 25 a pozvání k návštěvě. Stačí jen otevřít nabídku na http://www.pionyr.cz a zjistit, co vše se ve vašem okolí bude dít.

balon

Pro zajímavost

- Od roku 1990 pracuje Pionýr jako zcela samostatná a svébytná organizace - bez vazeb na náboženské, politické či jiné ideologie. Více o novodobé historii Pionýra najdete na: www.pionyr.cz/o-pionyru/vyroci

- Pionýr je dnes již trojnásobným držitelem statutu „Organizace uznaná státem pro oblast práce s dětmi a mládeží“.

Zdroj: tisková zpráva

Reklama