Čtenářka s nickem Pinokio byla ve dvaceti pěkné kvítko a její kamarádi a kamarádky jakbysmet. Důkazem toho je další veselý příspěvek.

Dobrý den,
žertíků a přiblbých srandiček si užívám spoustu. Jsem obklopena šílenci,kteří mají pohotové reakce a ironický, leckdy ten nejčernější humor.

Nejdrsnější fórek mého života se odehrál před patnácti lety.  Měla jsem tehdy 20,bydlela jsem v pronájmu s mou kamarádkou a svět nám ležel u nohou. Na mé dvacáté narozeniny jsme vyrazily do klubu a setrvaly jsme tam do brzkých ranních hodin. Tehdy jsme razily metodu,že slušný člověk chodí  domů až za světla. Bylo to tenkrát divoké, ve dvaceti znáte každého a s každým jsem povinně absolvovala drink.

Ráno jsem se vzbudila a marně vzpomínala na to,co se dělo po příchodu domů. Nejspíš jsem si šla lehnout, jak taky jinak. Šla jsem vypít litr mléka do kuchyně a narazila na kamarádku. Tvářila se vážně a pohřebním hlasem mi sdělila, že tak nevinné to bohužel nebylo. Popadla mě opilecká chandra,já našla v baru/otvor,kde měla být televize v obývací stěně/láhev vodku a notně jsem si přihla,pak jsem letěla na záchod,ale nestihla jsem to. Panebože,k de to skončilo? Načež odvětila,že nás navštívila sousedka. Vůbec mi nedocházelo, co chtěla. Ochotná kamarádka vysvětlila,že mám té diktátorské mrše přijít umýt okno. Tak to mi ještě scházelo,největší megera v baráku,která kontrolovala, jestli máme při vstupu do domu čisté boty.V přízemí nám nechávala hadr,kterým jsme si je musely otírat,ať bylo léto nebo zima.
A tak jsem šla. Zazvonila, hrůzou jsem  málem vrhla. Rozrazily se dveře a v nich naše milá stokilová harpyje.
„Co je, nemáte nic lepšího na práci než v sobotu po obědě otravovat lidi?“
 „Promiňte,strašně se omlouvám,jdu vám umýt okna.“
„ Co si to dovoluješ , ty smrade, já mám okna čisté, Ríšo, pojď sem, ta malá flundra mi říká, že mám zasr.... okna.“
„A nemáte? „ To nebyl zrovna nejlepší dotaz. V tu ránu mi to došlo, vzala jsem nohy na ramena a utíkala zpátky do bytu, kde se moje kamarádka válela smíchy. Od té doby moje kamarádka neváhá a velice ráda to každému povykládá.

pinokio

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________________

Tak to byl skvělý kamarádský žert :) Ten nás tady fakt pobavil. Moc děkuji (eme) za jeho poslání.
Jen by mě ještě zajímalo, jestli mezi vámi a tou furií panovaly pořád tak napjaté vztahy.
Pokud možno pěkný a veselý den
Saša

Téma dne: Kamarádské žertíky

aneb kdo vás kdy vypekl, nebo vy jeho?

 • Máte nějakou vypečenou kamarádku, nebo kamaráda?
 • Jakým povedeným žertem vás překvapil, pobavil
  …nebo naopak, nazlobil?  
 • Děláte i Vy sama vtípky svým kamarádům a známým?
  Nebo je nemáte ráda?
 • Máte hranice – odsud, posud?
 • A co vtípky vašich dětí? Ty bývají hodně vypečené.
 • Vzpomeňte na něco veselého.
  nebo také prozraďte, zda vbrzku něco chystáte.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměním pěkně vypečeným dárkem: vtipným hrníčkem s miminkem a náhrdelníkem, který je v něčem velmi zvláštní. V čem, to prozradím až v závěrečném vyhodnocení „šťastné výherkyni“ :)
Tak pište, pište …

nahrdelnik

Reklama