Čtenářka s nickem pinokio byla načapávána neustále, hezky nám zmapovala pár historek, probíhajících už od jejího dětství. Zajímavé jsou i rozdílné tresty.

Dobrý den,

napadá mě spousta věcí,při kterých mě načapaly.
Tady jsou:
1.Ve třech letech:ve školce mi jeden chlapeček nechtěl půjčit koloběžku. Kousla jsem ho do ucha.Načapala mě přitom p.učitelka. Trest:odnesla to moje mamka. Paní učitelka to roznesla po celé vsi.
2.V šesti letech: svého bratra jsem nenáviděla tak,že jsem mu plivala do postýlky. Načapala mě mamka. Trest:pěkných pár na zadek a zákaz večerníčku.
3.V deseti letech: v partě jsme se vsadili,že každý v obchodě ukradneme jednu věc.Já šla poslední a samozřejmě mě chytli.Načapala mě prodavačka. Trest:měsíc zaracha.
4.V 16 letech:oknem jsem utekla na diskotéku. Když jsem se vracela tou samou cestou zpátky,mamka už na mě čekala: Trest:3 měsíce zaracha.
5.Ve 21 letech:v osm ráno jsem se vracela z flámu domů. Potkal mě tchán. Nakecala jsem mu,že jsem byla pro rohlíky. Bohužel mi na to neskočil. Nedivím se mu.Můj alkoholový dech by porazil i slona.T rest:po rodině se definitivně rozneslo, že jsem alkoholička.
6.Ve 30 letech:zatím můj nejlepší kousek.Manžel byl na služebce a já si vyrazila s kamarádkami do víru ulic oslavit narozeniny.Trochu jsem to přehnala s alkoholem/pily jsme ruského medvěda-vodka plus šampáňo/ a doma jsem rozflákala příčku a ukopla si palec.Načapal mě manžel,který přijel dřív domů. Té krvavé stopy,která se táhla do ložnice si nemohl nevšimnout. Trest:měsíc si ze mě dělal srandu. Není nadto si jednou za půl roku vyrazit na flám,a pak to roztočit.

Takže,co z toho plyne? Na všechno se přijde,milé dámy. A teď jdu trhat třešně. Doufám,že mě přitom nikdo nenačape.Vypadám na tom stromě vždycky hrozně směšně.

pinokio

pozn. text nebyl redakčně upraven

____________

No, máte to veselé. A kdoví, co bude následovat ve čtyřiceti, padesáti, šedesáti...... až nejméně do stovky))

Děkuji za veselý příspěvek k dnešnímu tématu.

Saša

Téma dnešního dne 7. června 2011 zní:

Kdo vás kdy, kde a při čem načapal? Popřípadě: Kdy, kde a koho jste načapaly vy…

Takže zábrany stranou, jeptiškovské hábity dolů, jdeme psát a vzpomínat.

Já už jsem první vlaštovku vypustila, doufám, že se ke mně přidáte i vy ostatní, neboť jak napsal Radek – není „hezčí“ vlastnost, než malá lidská zlomyslnost ))

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

A nemusí jít pouze o příběhy se sexuálním podtextem, pište o čemkoliv, téma je obšírné

  • načapány můžeme být in flagranti
  • můžeme být načapány při lži
  • při nevinné krádeži (třeba sousedovic hrušek)
  • při nějaké trapné události
  • a nebo také můžeme my sami někoho načapat

Dárek za nejlepší příspěvek mně tentokrát holky z obchodního nachystaly vskutku originální ))

  • balíček „přípravků“ k zabránění početí a když už by se nezabránilo, k dispozici jsou i těhotenské testy.
  • pokud byste ale přece jen psaly spíše o tom načapání při „kradení sousedovic hrušek“, jako kompenzaci mám připraveno i něco sladkého.

bal

Reklama