jak k tomu přišla a kdo ji inspiroval, to se dočtete v jejím příspěvku. A ještě jednu malou zajímavost vám prozradí, jak si její manžel vypůjčil depilační proužky na své chloupky v nose. Pokud jsem to tedy správně pochopila

Dobrý den, razím heslo Samanthy, postavy ze Sexu ve městě, která řekla, že by si holila intimní místa i ve vězení. Já se holím asi tak od šestnácti/takže asi 17 let. Přijde mi to zcela normální a přirozené. Používám stařičký epilátor, který mi darovala mamka k dvacetinám a byl to tehdy velký hit jedné známe značky na hrnce.

Musím ale říct, že holení nohou dost bolí, ale zase mi nohy vydrží hladké skoro dva měsíce. Na podpaží a třísla používám žiletku. Abych používala epilátor na třísla, tak taková statečná nejsem. Jednou mě překecala kamarádka ať to zkusím a myslela jsem, že zešílím od bolesti. Nikdy bych nešla na bazén s nevyholenými třísly, připadá mi hrozné, když z plavek vykukují chlupy.

Jistě je to každého volba, ale my ostatní se na to musíme dívat, že.

Nejvíc mě dostal manžel, který vypadá jako typický macho, když začal pravidělně používat depilační pásky, které používám na chloupky pod nosem. Náhodou jsem ho načapala, jak mu na nose visel dep.proužek. Má tam totiž asi tři chloupky a rozhodl se jako správný moderní muž, že musí pryč /že má celá chlupatá záda mu nevadí/.

Cítila jsem pocit zadostiučinění, když při strhávání pásky zařval. Taky na mě machroval, že nic nevydržím, když jsem sykala při holení nohou, zkusil to taky a humor ho přešel. Od té doby mám pokoj s jeho poznámkami v zimě , ať si oholím nohy. Pro mě je holení normální součást hygieny.

pinokio

Pochopila jsem správně, že si chtěl odstranit chloupky v nose nikoliv pod nosem?

Reklama