Pinicka má v rodině ošklivou dědičnou nemoc, která se nedá léčit. A rozhodla se, že sama na testy nepůjde.

Krásný den.
Omezuje mne naše proklaté dědictví, jedné moc ošklivé nemoci. Maminka na tuto nemoc zemřela, jako těžký ležák. Starali jsme se o ni doma. Pomočování, nebylo to nejhorší. Často se dusila jenom vodou, vyhasínaly jí  polykací reflexy. Dochází k postupnému poškozování mozku. S touto nemocí nyní bojuje také můj bratr. Stará se o něj švagrová, která je poklad. Nemoc začíná škubavými pohyby.O  mamince i bratrovi se říkalo, že pijí. Tahle nemoc se dá zjistit krevním testem, který si já nikdy nedám udělat. Radši to ani nechci vědět, stejně se to nedá léčit.  O takové dědictví nikdo nestojí!!!. Mně opravdu hodně omezuje
pinicka


 

Milá pinicko, děkuji vám za upřímný příspěvek k dnešnímu tématu. Dlouho jsem přemýšlel, co vám k vaší nemoci napíšu. A nemohu jinak, než jak bych to řešil já. Žil bych na plné kule, čímž nemyslím chlast, děvky a rokenrol. A v okamžiku, kdy bych měl jistotu, že ta nemoc opravdu nastupuje, bych odjel na polární výpravu a zapomněl si zásoby vynásobit 2x.

Přeji vám, ať se vám nemoc vyhne.


Dnešním tématem dne jsou naše vnitřní limity. To, co nám zabránilo, nebo brání stát se úspěšnými, šťastnými a spokojenými. Dokážete to pojmenovat? Najdete odvahu nahlédnout na sebe s odstupem?

Mám na mysli i limity získané výchovou? Jste schopná sama jít do restaurace, do kina, na výstavu, na plovárnu, na koncert, do hor, do společnosti? Proč ne?

Jsem si vědom, že vás žádám o pohled do vašeho nitra. A proto slibuji, že pokud mne o to požádáte, tak nezveřejním váš nick a e-mail po zveřejnění smažu tak, aby jej nikdy nikdo nedohledal.

Jsem zvědavý na to, co vás podle vašeho mínění nejvíc vnitřně omezuje. Co vám brání, nebo zabránilo v tom si splnit svůj životní sen.

redakce@zena-in.cz

Nejzajímavější příspěvek ode mne získá parfém nebo toaletní vodu do 1 500 Kč dle vlastního výběru!

Reklama